Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pāris diennaktis pēc Ilonas Balodes-Ūdres „facebook” profilā publiskotajām rindām, kas vedināja domāt par iespējamo ģimenes krīzi, nu vienmēr jautrais pārītis Ilona un Rolands atkal ir kopā.

Runas par mūziķa Ūdrīša sānsoli izplatījuši hakeri, apgalvo viņa sieva 37

Slavenības
2016. gada 6. janvārī 16:15 2016. gada 6. janvārī 16:15
„Viņš šobrīd ir pie citām! Es zvēru, ka atriebšos, lai ko tas no manis prasītu!” pirms pāris diennaktīm vēstīja ieraksts mūziķa Ūdrīša jeb Rolanda Ūdra-Baloža (40) sievas, aktrises Ilonas Balodes-Ūdres (33) „Facebook” profilā.

Ūdrīša sieva Ilona saka, ka šo paziņojumu internetā nav publiskojusi un nesaprot, kā tas tur varēja rasties.

Ilonas, kura 16. decembrī laida pasaulē pirmdzimto dēlu Bārtu, profilā naktī no 2. uz 3. janvāri parādījās niknuma pilns paziņojums: „Kad tev piedzimst bērns, tu esi divi! Jē! Lai dzīvo šovinisms, lai dzīvo netaisnība!” Stundu vēlāk turpat bija redzams arī pārdzīvojuma iemesla izklāstījums: „Es beidzot sāku saprast, kāpēc kādreiz tik daudzas sievietes man skaidroja par mātes lomu sievietes dzīvē! Jā, manas dārgās, tā tas ir! Ja jums nav blakus vīrieša, jūs pārvēršaties par paranoiskām neizgulējušamies čūskām. Bet sākums ir vilinošs, pēc tam sākas smagākais... Jūs, ja jums tā nepaveicās un bijāt pirms tam skaista, gadījās zaudēt visu. Es  varu pateikt, ko es zaudēju – visu! Un viņš ir šobrīd ar citām! Es zvēru, ka atriebšos, lai ko tas no manis prasītu!”

Bija skaidrs, ka nogurusī jaunā māmiņa šīs sašutuma pilnās rindas adresēja sabiedrībai, nebūdama mierā ar laulātā drauga „aizķeršanos” ārpus mājas un to, ka tādējādi viņa ar mazuli palikusi bez atbalsta. Rīta pusē Ūdrīša sievai atbalstu pauda vedējtēvs, grupas „Jumprava” mūziķis Aigars Krēsla. Komentāru sadaļā zem Balodes-Ūdres dusmu izvirdumā tapušajām rindām Krēsla rakstīja: „Nu jau, nu jau. Neaizstāvu Rudi, ja viņš slikti dara kaut ko. Rudi sazvanīšu un izlamāšu. Nesabēdājies!” Vēl pēc brīža Aigars Krēsla Ilonai atgādināja par to, ka nesen dzimušais dēls piešķīris jaunu jēgu dzīvei. Tāpat mūziķis arī centās aizstāvēt Ūdrīti, ko draugu lokā sauc par Rudi. „Rudis nebūt nav slikts. Tikai liderīgs. Alko maita acīmredzot ir viņu pārsteidzis nesagatavotu,” pieļāva Krēsla.

Sarunā ar Kasjauns.lv Ilonu viņa pauda izbrīnu, kad tika taujāta par solīto atriebību un iespējamo ģimenes krīzi. Aktrise apgalvoja: „Šādu tekstu „feisbukā” neesmu rakstījusi! Es nesaprotu, par ko jūs runājat!” Informēta par sarakstes saturu un komentāriem, Ilona iespurdzās smieklos. „Jā, jā, Krēsla jau gan būs īstais attiecību gludinātājs!” ironiski bilda Ilona Balode-Ūdre.

Telefonsarunas laikā viņa vērsās pie blakus esošā vīra, vaicādama: „Vai tad tu biji aiztusējies? Tu zini kaut ko par to?” Sagaidījusi noliedzošu atbildi, aktrise paziņoja: „Mēs abi par iespējamo krīzi neko nezinām. Jānoskaidro, kas par lietu. Nav ne jausmas, kā manā sociālo tīklu profilā varēja rasties tāds ieraksts!”

Nav izslēgts, ka Ilonas profils ticis „uzlauzts”, un aktrises vārdā pārdzīvojuma pilnās rindas ierakstījis kāds negantnieks. Jāpiebilst, ka nu jau šie ieraksti ar visiem komentāriem, tostarp Aigara Krēslas solījumiem nostrostēt draugu un kolēģi ir dzēsts. Kasjauns.lv piedāvā aplūkot aizdomīgās sarakstes saturu.


Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva, ekrānšāviņš no Facebook.com

Citi šobrīd lasa

Viena Teika par divu Bolderāju cenu. Apskatām lētākos un dārgākos dzīvokļus Rīgā 14
Dziednieks Pēteris alkoholiķus ārstē, neaizliedzot viņiem dzert 10
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 9
Skatīt visus komentārus