Princis Džordžs savā pirmajā bērnudārza dienā pozē māmiņai Kembridžas hercogienei Ketrīnai.

Hercogienes Ketrīnas un prinča Viljama dēls princis Džordžs sācis bērnudārza gaitas. FOTO

Slavenības
2016. gada 11. janvārī 04:28 2016. gada 11. janvārī 04:28
Prinča Viljama (33) un hercogienes Ketrīnas (33) vecākais bērns – princis Džordžs (2) – uzsācis bērnudārza gaitas netālu no mājām.

Fotogrāfiju ar mazo princi Džordžu bērnudārza pagalmā uzņēmusi viņa māmiņa Kembridžas hercogiene Ketrīna. „Dārziņa” pirmās dienas attēlu savā oficiālajā „Twitter” kontā plašākai publikai atrādījusi Kensingtonas pils.

Džordža vecāki nolēmuši dēlu sūtīt bērnudārzā netālu no viņu ārpus Londonas mājām Norfolkas grāfistē, kurā pedagogi strādā pēc Montesori pedagoģiskās metodes. Pēc šīs sistēmas savulaik skolojies arī mazā prinča tētis princis Viljams un tēvocis princis Harijs (30).

Itāliešu ārste Marija Montesori uzskatīja, ka pieaugušā uzdevums ir nevis izdarīt kaut ko bērna vietā, bet gan palīdzēt viņam to izdarīt pašam. Montesori bērnudārza vide palīdz audzēknim izpausties kā personībai un attīstīties pašam savā ritmā. Katrs bērns var darboties ar konkrēto uzdevumu tik ilgi, cik pats vēlas. Viņš pats strādā, reizēm kļūdās un pats rod veidu, kā kļūdu izlabot. Pedagogi palīdz bērnam izvēlēties nodarbi, iemāca, kā darbiņš jādara un nepieciešamības gadījumā sniedz palīdzību.

„Dārziņā”, kuru apmeklē Džordžs vecākiem jāmaksā 5.5 mārciņas (7.5 eiro) stundā! Savā pirmajā bērnudārza dienā princis Džordžs bija ģērbies zīmola „John Lewis” tumši zilā vējjakā, kas maksā 45 eiro un uz muguras uzlicis pieskaņotu gaiši zilu mugursomu.

Mazais princis ar prieku un interesi aplūkoja bērnudārza apkārtni.

Bērnudārza vadība jau preses pārstāvjus informējusi, ka pret princi personāls izturēsies tieši tāpat kā pret jebkuru citu audzēkni, kas apmeklē viņu mācību iestādi.  Šajā bērnudārzā mācās aptuveni 20 bērnu vecumā līdz pieciem gadiem. Plānots, ka sākotnēji princis „dārziņu” apmeklēs vien dažas stundas dienā, bet šis laiks pamazām tiks pagarināts.


Kasjauns.lv / Foto: Twitter, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Doles salā paveras baiss skats - tīklos virs zivju dīķiem karājas beigti un pusbeigti putni 19
Viņas Majestātes titulu princesei Diānai izlēma atņemt Čārlzs, nevis karaliene
Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 1
Pievienot komentāru