No "Gazprom" apkopējas džipa nozog šiku krokodilādas somiņu 11

Trakā pasaule
2016. gada 12. janvārī 15:33 2016. gada 12. janvārī 15:33
Teju 4000 eiro vērtu "Dior" krokodilādas somiņu garnadži nolaupījuši no "Mitsubishi Outlander" spēkrata Maskavā, ziņo Krievijas mediji. Kā noskaidrojies, gan džips, gan nozagtā somiņa piederējusi naftas un gāzes flagmaņa "Gazprom" apkopējai Marijai. Viņas uzvārds netiek publiskots.

Incidents noticis stāvvietā pie biznesa parka "Румянцево", vēsta LifeNews.ru. Apzagtā sieviete izrādījusies Marija P., kuras pamata darba vieta ir kompānija "Gazprom", proti, Marijas kundze tur ir apkopēja.

44 gadus vecā sieviete no sava auto bijusi prom mazāk kā piecas minūtes, un, kad pie mašīnas atgriezusies, konstatējusi, ka tās salonā vairs nav ieraugāma viņas somiņa, kas bija "Dior" darinājums un maksā 300 tūkstošus rubļu jeb nedaudz mazāk kā 4000 eiro.

Franču modes nama izstrādājums bijis darināts no krokodilādas un inkrustēts ar dārgakmeņiem. Zagļi paņēmuši arī viņas dokumentus un bankas kartes, kas atradušās šikajā somiņā. Kopējais zaudējumu apmērs vēl tiek aplēsts, taču Krievijas mediji ziņo, ka garnadžiem bijušas nepieciešamas vien aptuveni trīs minūtes, lai uzlaustu apkopējas Marijas apvidus auto. Par zādzības faktu ir ierosināta krimināllieta.

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 1
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 16
Pēc nesakaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 1
Skatīt visus komentārus