184 Foto
Dziedātāja Aminata Savadogo šoziem mācījās traukties no kalna ar slēpēm, taču supermodele Ginta Lapiņa aizvien nav apguvusi slēpošanas iemaņas un drošāk uz kalna jūtas ar sniega dēli.

Kurš uz slēpēm, kurš skrien! Mūsu slavenību ziemas prieki. FOTO 11

Izklaide
2016. gada 14. janvārī 05:19
Ja vieni gaužas par lielu spelgoni un neizbraucamajiem ceļiem, citi ar sparu metas baudīt ziemas priekus. Arī Latvijas mūziķi, aktieri, modeles TV personības un citas slavenības nav izņēmums – vieni slēpo, citi dodas pastaigās, bet citi – mērojās spēkiem sacensībās.

Uzkrītot pietiekamai sniega segai, arī slavenības dodas baudīt ziemas priekus. Viens no populārākajiem ziemas aktivitāšu veidiem ir kalnu slēpošana un braukšana ar sniega dēli. Kāds izvēlas atpūsties kādā no populārākajiem slēpošanas kalniem Latvijā, kāds dodas ārpus Latvijas robežām, taču citiem pietiek ar vienkāršu meža taku, kur doties pastaigā. Kasjauns.lv aplūko, kā tad ziemas priekus bauda pašmāju slavenības, tostarp supermodeles Ginta Lapiņa un Karlīne Caune, TV seja Kristīne Garklāva, aktieris Rihards Lepers, dziedātājas Aminata Savadogo, Antra Stafecka un daudzi citi.


Kasjauns.lv/foto: facebook.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 29
  • Inese: "Mana dzīve būtu citāda, ja vecāki bērnībā būtu pateikuši, ka mani mīl" 10
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  33