Dziedātāja Aminata Savadogo šoziem mācījās traukties no kalna ar slēpēm, taču supermodele Ginta Lapiņa aizvien nav apguvusi slēpošanas iemaņas un drošāk uz kalna jūtas ar sniega dēli.

Kurš uz slēpēm, kurš skrien! Mūsu slavenību ziemas prieki. FOTO 11

Slavenības
2016. gada 14. janvārī 05:19 2016. gada 14. janvārī 05:19
Ja vieni gaužas par lielu spelgoni un neizbraucamajiem ceļiem, citi ar sparu metas baudīt ziemas priekus. Arī Latvijas mūziķi, aktieri, modeles TV personības un citas slavenības nav izņēmums – vieni slēpo, citi dodas pastaigās, bet citi – mērojās spēkiem sacensībās.

Uzkrītot pietiekamai sniega segai, arī slavenības dodas baudīt ziemas priekus. Viens no populārākajiem ziemas aktivitāšu veidiem ir kalnu slēpošana un braukšana ar sniega dēli. Kāds izvēlas atpūsties kādā no populārākajiem slēpošanas kalniem Latvijā, kāds dodas ārpus Latvijas robežām, taču citiem pietiek ar vienkāršu meža taku, kur doties pastaigā. Kasjauns.lv aplūko, kā tad ziemas priekus bauda pašmāju slavenības, tostarp supermodeles Ginta Lapiņa un Karlīne Caune, TV seja Kristīne Garklāva, aktieris Rihards Lepers, dziedātājas Aminata Savadogo, Antra Stafecka un daudzi citi.


Kasjauns.lv/foto: facebook.com

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 87
Šorīt autoavārijās gājuši bojā divi cilvēki 7
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 3
Skatīt visus komentārus