Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jūtu uzplūdā, ka pabeigts pēdējais stāsts par mazo burvi Hariju Poteru, rakstniece Džoana K. Roulinga ar marķieri aprakstījusi baltā marmora skulptūru savā viesnīcas numurā. Sliktajā darbā viņa atzīstas deviņus gadus pēc notikušā.

Neticami! Šarmantā Harija Potera rakstniece pēc grāmatas pabeigšanas nodarbojusies ar vandālismu 4

Slavenības
2016. gada 15. janvārī 04:53 2016. gada 15. janvārī 04:53
Ja kāds apgalvotu, ka „Harija Potera” autore britu rakstniece Džoana K. Roulinga ir tāda pati, kā nekulturālie cilvēki, kas atstāj uz sienām uzrakstus „Es biju šeit”, daudzi neparko nepiekristu. Taču reizēm notiek arī pavisam neticamas lietas. Lūk, ko atklājusi pati rakstniece...

„Harija Potera” grāmatu autore britu rakstniece Džoana K. Roulinga pati personīgi apliecinājusi, ka reiz pastrādājusi aplamas lietas. Savā „Twitter” blogā autore atzinusies, ka nodarbojusies ar vandālismu savā viesnīcas numurā, kad bija pabeigusi rakstīt pēdējo grāmatu sērijā par mazo burvi Hariju Poteru. Ar šo atzīšanos Roulinga atzīmējusi devīto gadadienu, kopš pabeigts beidzamais stāsts par Poteru. „Tieši šodien pirms deviņiem gadiem es pabeidzu rakstīt „Dāvestus”,” norāda autore. „Atzīmēju to atstājot grafiti uzrakstu uz bistes savā viesnīcas istabā. Nekad tā nedariet. Tas ir nepareizi.” Šos vārdus rakstniece papildinājusi ar attēlu, kas parāda viņas „grēku darbus”.

Fotogrāfijā redzams, ka 50 gadus vecā rakstniece ar marķieri aprakstījusi marmora skulptūras pamatni, kas atradās viņas glaunajā viesnīcas numurā. Laikā, kad autore rakstīja septīto – noslēdzošo – daļu stāstam par Hariju Poteru, viņa uzturējās smalkajā pieczvaigžņu viesnīcā „The Balmoral” Skotijā. „Pabeidzu rakstīt grāmatu „Harijs Poters un nāves dāvesti” šajā istabā (552) 2007. gada 11. janvārī,” rakstniece uzšņāpusi uz baltās marmora skulptūras.

Tā kā Roulinga šajā numurā bija uzturējusies diezgan ilgu laiku, viesnīcas administrācija pēc rakstnieces prom došanās, numuru pārdēvējusi un turpmāk viesiem piedāvā rezervēt jau kā „Džoanas K. Roulingas apartamentus”. Tajā aizvien ir rakstāmgalds, pie kura autore strādāja, kā arī grieķu dieva, ceļinieku un tirgotāju aizbildņa Hermeja biste, kuru, pabeidzot grāmatu, neapdomīgi aprakstījusi Roulinga.

Viesnīcas numuram ir nomainīts durvju rokturis, tagad tam ir misiņa pūces veidols – par godu Harija Potera pūcei Hedvigai.

Roulinga, kura sapelnījusi vienu miljardu sterliņu mārciņu (1.3 miljardi eiro) lielu kapitālu, nesen kā iegādājusies dārgu jahtu, kas iepriekš piederējusi Holivudas aktierim Džonijam Depam. Tās cena ir 22 miljoni sterliņu mārciņu (29.3 miljoni eiro). Šī jahta rakstnieci savaldzinājusi pēc tam, ka viņa kopā ar vīru Nīlu Mariju, dēlu Devidu (12) un meitu Makenziju (10) pavadījusi tur brīvdienas. Laikraksts „The Sun” informē, ka pēc jahtas iegādes rakstniece arī turpmāk plāno uz tās atzīmēt ģimenes svētkus, kuros piepulcētos arī viņas meita Džesika (22), kas nākusi pasaulē Roulingas pirmajā laulībā.

Kasjauns.lv / Foto: Twitter, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kādreizējais miljonārs Jānis Naglis strādā par taksistu 35
Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 247
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Skatīt visus komentārus