Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dievbijīgie svētceļnieki ilgu laiku pielūdza urīna pleķi uz sienas.

Brīnumainais "Dievmātes" tēls, ko viņi pielūdza, izrādījās apčurāta siena. FOTO 48

Trakā pasaule
2016. gada 15. janvārī 22:30 2016. gada 15. janvārī 22:30
2009. gadā kādā Ukrainas ciemā uz vietējā kluba sienas parādījās attēls, ko pareizticīgie noturēja par Dievmātes parādīšanos.

Pēc brīnumainā tēla atklāšanas saskrēja daudzi ciema iemītnieki, un daudzi krāsainajā pleķī uz sienas saskatīja sievietes aprises. Ticīgajiem, protams, nebija ne mazāko šaubu, ka tā ir pati Jaunava Marija.

Nepagāja ilgs laiks, kā pie kluba sāka rīkot dievkalpojumus, uzstādīja krustu un pat atnesa kastīti ziedojumu vākšanai, kas bija paredzēti dievnama celtniecībai.

Taču tad iejaucās ciema padomes priekšsēdētājs. Kādā jaukā dienā viņš gluži vienkārši pievāca saziedoto naudu, tādā veidā papildinot ciema budžetu. Ticīgie sašuta.

Ciema padomes priekšēdis apsolīja atdot naudu dievnama celtniecībai, ja tiks pierādīts, ka uz kluba sienas patiesi parādījušās Dieva zīmes. Tika veikta pielūgtā pleķa ķīmiskā analīze, un atklājās patiesā aina.

Acīmredzot, ciema kluba apmeklētāji ilgu laiku "svēto" sienu izmantojuši savu mazo dabisko vajadzību nokārtošanai, kā rezultātā tā sākusi dzeltēt un sāļoties. Izrādās, svētceļnieki ilgu laiku pielūdza urīna pleķi uz sienas.

Ticīgajām kundzēm nācās vien atzīt, ka brīnums tomēr nav noticis, turklāt bija piedzīvots kas ļoti pretīgs: daudzi neviltotā pielūgsmē taču bija skūpstījuši savas iztēles izloloto Dievmātes vaigu.

Pēc nepatīkamā atklājuma svētceļojumi pie sienas izbeidzās.

Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Moderni un ar latviskiem elementiem! Prezentēts, kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 39
Pievilcīga blondīne kaila dodas iepirkties lielveikalā, bet neviens tam pat nepievērš uzmanību 5
Skatīt visus komentārus