Luteriskās baznīcas „pirmā lāpsta”! Arhibīskaps Jānis Vanags ar savu sniega lāpstu pie paša celtās sniega piramīdas savas privātmājas pagalmā Rīgā.

Vai avis zem sniega? Cilvēkus sajūsmina arhibīskaps Vanags ar sniega lāpstu. FOTO 45

Izklaide
2016. gada 16. janvārī 12:51
LELB arhibīskaps Jānis Vanags neskaitāmus draugus, paziņas un sekotājus sajūsminājis, internetā publiskojot fotogrāfiju no savas privātmājas pagalma, kurā redzams stāvam ar sniega lāpstu pie prāvas piramīdformas sniega kaudzes.

Luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags sociālajā tīklā Facebook ievietoto fotogrāfiju ar pacelto lāpstu raksturojis ar vārdiem „Citāds zizlis”, uz ko vairāki viņa sekotāji sociālajos tīklos atsaukušies, sakot, ka tagad tāds zizlis ir daudziem. Latvijas Universitātes profesors Valdis Muktupāvels iekomentējis, ka „Arī es šorīt biju tāds”, savukārt teoloģijas zinātņu doktors un psihoterapeits Gatis Līdums Jāni Vanagu sniega tīrītāja ampluā nodēvējis par stihiju pavēlnieku, saņemdams arhibīskapa atbildi: „Laikam ļoti evaņģēliski, ja pavēlnieks jūtas kā kalps?”

Dubultu un Bulduru evaņģēliski luterisko draudžu mācītājs Igors Safins komentāru sadaļā atstājis ierakstu „LELB „pirmā lāpsta”!” Arhibīskaps draugu komentāros arī nodēvēts par sniega rūķi, bet viņa sniega kaudze pielīdzināta vanaga ligzdai. Savukārt uz jautājumu: „Vai avis zem sniega?”, Jānis Vanags caur humoru atbild: „Pavasarī redzēs!”

Kasjauns.lv/Foto: Facebook.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 175
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19