Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
80 gadu jubileju Maestro nosvinēja ar ģeniālu koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī, kur pēc tam notika arī nelielas svinības.

Vai Paula jubilejas tortē bija 80 svecīšu? Svinību AIZKULIŠU FOTO 12

Slavenības
2016. gada 16. janvārī 13:45 2016. gada 16. janvārī 13:45
Izcilajam latviešu komponistam un pianistam Raimondam Paulam 12. janvārī palika 80 gadi. Apaļo jubileju Maestro nosvinēja ar ģeniālu koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī, kur pēc tam notika arī nelielas svinības. Lūk, daži foto no tām!

Pēc koncerta Raimonda Paula tuvinieki, kolēģi, jubilejas koncerta dalībnieki, aktieri, kā arī Latvijas prominences, tostarp Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi, posās uz Nacionālā teātra banketu zāle, kur notika jubilāra sumināšana. Svinībās sveicēji gaviļniekam veltīja “Daudz gaišu dieniņu”, un viesi tika cienāti ar dzimšanas dienas svinību torti. Tajā gan nebija 80 svecītes, bet gan mazliet vairāk par 10, jo, diez, cik lielai būtu jābūt tortei, lai tajā saspraustu 80 svecītes!? Protams, un neizpalika arī bez dejām – dejoja gan svinību viesi, gan pats jubilārs, kurš izdancināja savu kundzi Lanu, ar kuru kopā ir jau vairāk nekā 50 gadus!

Raimonda Paula 80. jubilejas svinībās Nacionālajā galdā tika likta šāda lieliska dzimšanas dienas torte.
Kā, liecina TV3 žurnālista Arņa Krauzes instagram.com publiskotais video, tad svinībās Maestro izdancināja arī savu kundzi Lanu, ar ko kopā viņš ir jau 54 gadus!

 

 
 

Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto, instagram.com (ekrānuzņēmums no Arņa Krauzes video), Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 17
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari 8
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena
Skatīt visus komentārus