8 Foto
Britu troņmantinieka negaidītā ierašanās viņu skolā ļoti iepriecināja skolēnus un viņi steidza uzņemt fotogrāfijas.

Princis Viljams atlidojis pusdienās uz skolas ēdnīcu. FOTO 24

Izklaide
2016. gada 18. janvārī 04:55
Britu princis Viljams, kurš strādā kā neatliekamās medicīniskās palīdzības helikoptera pilots, nesen kā pusdienojis kādā no skolas ēdnīcām Hertfordšīras grāfistē, Anglijas dienvidaustrumos. Par šo tik neierasto notikumu 13. janvārī ziņojusi pat ziņu aģentūra BBC.

Pēc izpildītā reisa princis Viljamss nosēdināja lidaparātu skolas sporta laukumā un devās nelielā vizītē uz mācību iestādi. Skolas direktors Klaivs Metjū pavēstījis, ka prinča ierašanās bijusi „absolūti negaidīta”.

„Gaisa neatliekamā medicīniskā palīdzība regulāri izmanto skolas sporta laukumu, bet personāls ved no turienes prom bērnus un atlidojušajiem piedāvā pusdienas. Mēs nezinājām, kas ir helikopterā šajā reizē. 11 gadus vecu zēnu bariņš nekavējoties apstāja princi un viņi nedaudz aprunājās – tas bija tik mīļi,” norāda Metjū.

2015. gada 30. martā princis Viljams sāka strādāt kā neatliekamās medicīniskās palīdzības helikoptera pilots. Viņa darba devējs ir kompānija „Bond Air Services”, kas apkalpo Austrumanglijas gaisa ambulanci „East Anglian Air Ambulance”. Alga, ko princis saņem, tiek ziedota labdarībai. Paralēli pilota darbam, viņš arī pilda karaliskos pienākumus un rūpējas par sievu un abiem bērniem.

Lai remdētu izsalkumu, pat princis nesmādē skolas ēdnīcā pasniegtu maltīti.

2015. gada 26. februārī princis veiksmīgi nokārtoja 14 eksāmenus, lai varētu strādāt par neatliekamās medicīniskās palīdzības helikoptera pilotu. Pērnā gada septembrī viņš arī sācis mācīties vadīt privātpersonu helikopterus.

2009. gadā princis sāka kalpot Karaliskajos gaisa spēkos (RAF) un saņēma kapteiņa pakāpi. 2011. gadā Viljams piedalījās jūrnieku glābšanā no kuģa „Swanland”, kas vētras laikā bija avarējis Īrijas jūrā pie Lielbritānijas.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Radus nošāvušais Egidijs bijis "ļoti sliktā garastāvoklī un nikns" 33
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 2
  • Traģēdijā Lietuvā šorīt miruši divi cilvēki no Latvijas ​​​​​​​ 10