Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Alla Pugačova un Maksims Galkins slepeni ieradušies Latvijā, ziņo žurnāls „Otkrito!”. Krievijas estrādes spīdekļi bija tērpušies laika apstākļiem pienācīgi.

Ko Alla Pugačova ar vīru Maksimu Galkinu darīja Latvijā? 31

Slavenības
2016. gada 21. janvārī 04:51 2016. gada 21. janvārī 04:51
Pagājušajā nedēļā Latvijā, pēkšņi, ieradās Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova ar vīru Maksimu Galkinu. Bet viņa neatbrauca uz Maestro Raimonda Paula 80 gadu svinībām un arī nebija ieradušies ar domu, ka šogad Latvijā vajadzētu atgriezt „Jauno Vilni” vai veidot kādu citu jauno izpildītāju konkursu.

66 gadus vecā dziedātāja kopā ar 39 gadus veco Maksimu Galkinu laiku vadīja Jūrmalā. Runā, ka viņa mūsu zemē ieradās, lai nosvinētu sava senā drauga kolēģa Igora Nikolajeva 56. dzimšanas dienu. Nikolajevs uz Latviju bija atbraucis kopā ar sievu Jūliju Proskurjakovu un meitu Veroniku.

Nikolajeva dzimšanas diena tika svinēta vienā no Jūrmalas glaunākajiem restorāniem. „Vakariņas tika aizvadītas ļoti sirsnīgā gaisotnē, ģimeniskā siltumā, vakara noslēgumā es Igoram pasniedzu savu dāvanu – siltu jaku un vēlēju: „Tas tev, lai tu varētu ilgi pastaigāties ar Veroniku!”,” informēja Jūlija. Šodienas žurnālā „Otkrito!” skatāmi ekskluzīvi Allas Pugačovas un Maksima Galkina vizītes Latvijā foto un piedzīvojumu izklāsts.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: žurnāls „Otkrito!”, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

7 iemesli, kas neļauj notievēt pēc dzemdībām 3
Bērniem NAV jāpiesaka mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 4
"Spēlmaņu naktī" triumfē Briķe un Jakovels un režisors Zemļanskis ar "Precībām"
Skatīt visus komentārus