49 Foto
48 gadus vecā Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs vienmēr izcēlies ar košām un dārgām drēbēm, taču pieķerts iepērkamies zemo cenu veikalā ASV.

Kirkorovs iepērkas zemo cenu veikalā. FOTO 12

Izklaide
2016. gada 28. janvārī 14:17
Par Krievijas popkarali dēvētais dziedātājs Filips Kirkorovs, kurš gluži pamatoti ieņem vadošo vietu starp visbagātākajiem šovbiznesa darboņiem kaimiņvalstī, pamanīts iepērkamies zemo cenu veikalā.

Uzreiz pēc jaunā gada Filips Kirkorovs devās atpūsties uz ASV, kur pirms vairākiem gadiem iegādājies šiku īpašumu Maiami, Floridā. Tur viņš uzturas visu šo mēnesi, apmeklējot pasaules zvaigžņu koncertus, izklaidējoties Disnejlendā un uzņemot draugus.

Nesen Kirkorovs pamanīts sev diezgan netipiskā vietā – ASV zemo cenu veikalu tīkla “Marshalls” veikalā, kas atrodas imigrantu rajonā Sunny Isles. Ģērbies treniņbiksēs un garā t-kreklā, Kirkorovs, kurš slavens ar kāri uz košiem un firmas apģērbiem un iecienījis iepirkties tikai visdārgākajos modes veikalos,  vismaz stundu pavadīja, pētot pāris dolāru vērtas “lupatas”. Protams, šāds skats pamatīgi izbrīnīja tobrīd veikalā ieklīdušos krievu imigrantus, kuri nekavējoties nobildēja Kirkorovu, rakājamies lētajās drēbēs, un šo bildi ievietoja sociālajos tīklos.

Filipa Kirkorova tērpu parāde „Jaunajā Vilnī 2011”

Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmums no instagram.com, izdevniecības Rīgas viļņi arhīvs
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 63
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8