28 Foto
Havjērs Garsija kopā ar Laimi Rācenāju muzicē mariači bandā “Sol y Sombra” un uzstājās Havjēra meksikāņu virtuves atklāšanā.

Šefpavārs Havjērs Garsija sava traktiera atklāšanā pats ķeras pie muzicēšanas. FOTO 5

Izklaide
2016. gada 29. janvārī 04:20
Atraktīvais meksikānis Havjērs Garsija, kurš jau vairāk nekā 30 gadus dzīvo Latvijā, Vecrīgā atvēris jaunu meksikāņu virtuvi “El Santo X”. Tās atklāšanā Havjērs viesus izklaidēja ne tikai ar ēdieniem, bet arī ar karstasinīgu meksikāņu mūziku.

Kaut arī Havjērs pēc pamatizglītības ir tēlnieks - keramiķis, nu jau daudzus gadus viņš darbojas sabiedriskajā ēdināšanā – bijis restorānu tīkla “Tex-Mex” šefpavārs, bet pēc tam uzsācis privātu biznesu, atverot paša restorānus. Viņa jaunākais lolojums ir meksikāņu virtuve “El Santo X”, kuras atklāšanā aizvadītajā nedēļā pulcējas daudz ļaužu – viesu vidū bija Latvijā dzīvojošie meksikāņi, kā arī Havjēra draugi un mākslinieki, tostarp eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas dēls Kārlis Freibergs un gleznotāja Ieva Iltnere.

Jaunā traktiera atklāšanas svētkos Havjērs bija kā “Figaro šurp, Figaro turp”, jo spēja gan pasniegt meksikāņu ēdienus, gan piedāvāt dzērienus, gan arī muzicēt. Un kā gan nē – paralēli darbam virtuvē Havjērs ir arī mūziķis un muzicē mariači bandā “Sol y Sombra” kopā ar pazīstamo Laimi Rācenāju. Un tieši viņi bija tie, kas svinībās radīja īsti meksikānisku gaisotni.

Šefpavārs Havjērs Garsija kopā ar savu draugu Kārli Freibergu (no labās).

Havjērs Garsija, Laimis Rācenājs un mariači bandu “Sol y Sombra”


Kasjauns.lv/FOTO: Mārtiņš Ziders
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Gaismā nācis pikants noslēpums no Ivankas Trampas tīņu gadiem. Neredzēti FOTO 8
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 18
  • Lietuvietis Ēvalds izkrāpj 100 miljonus ASV dolāru, savās shēmās izmantojot arī Latviju 2