Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Komiķis Rovans Atkinsons uzsācis kopdzīvi ar 28 gadus par sevi jaunāko aktrisi Luīzi Fordu. Viņa pārcēlusies uz aktierim piederošais 4.65 miljonus sterliņu mārciņu vērto kotedžu Londonas ziemeļos.

Dažas nedēļas pēc laulības šķiršanas Atkinsons uzsāk kopdzīvi ar jauno draudzeni 20

Slavenības
2016. gada 1. februārī 04:58 2016. gada 1. februārī 04:58
61 gadus vecais aktieris Rovans Atkinsons, kurš pasaules slavu iemantoja pateicoties Misteram Bīnam, nesen kā oficiāli šķīris laulību un jau uzaicinājis 33 gadus veco draudzeni dzīvot pie sevis!

Britu laikraksts „The Sun” informē, ka aktieris Rovans Atkinsons nesen kā uzsācis kopdzīvi ar savu kolēģi aktrisi Luīzi Fordu (33), kas ir 28 gadus jaunāka par savu mīļoto. Luīze pārcēlusies uz komiķim piederošais 4.65 miljonus sterliņu mārciņu vērto kotedžu Londonas ziemeļos.  

Pirms diviem gadiem paklīda runas, ka aktieris aizgājis no skaistās sievas Sunetras Sastrijas, ar kuru laulībā bija nodzīvojis 23 gadus. Daudzi uzskatīja, ka tas ir tikai „īslaicīgs vecuma neprāts”, ka aktieris ieskatījies teātrī iepazītajā kolēģītē, kura tikai nesen kā pārkāpusi 30 gadu slieksni. „Tik nesaderīgs pāris” noteikti ilgi kopā nebūšot – baumoja sabiedrībā.

Atkinsons un Forda ļoti cenšas sargāt savu privāto dzīvi un reti kad redzēti sabiedrībā izejam kopā. Pāra apdomība savukārt raisījusi jaunas valodas un ne reizi vien izteikti minējumi, ka abi mīlnieki iespējams esot jau pašķīrušies.

Par spīti šīm tenkām Atkinsons un Forda aizvien ir kopā, turklāt izskatās, ka abu attiecības kļūst jo dienas, jo nopietnākas. Nesen oficiāli šķirta Atkinsona un viņa sievas Sunetras Sastrijas laulība un draudzene pēc diviem randiņu gadiem pārcēlusies pie sava slavenā drauga.

„Rovans un Luīze ir ārkārtīgi privāti cilvēki,” norāda kāds pāra kopīgs paziņa. „Taču šis solis acīmredzami parāda, ka viņu attiecības ir nopietnas.”

Atkinsons un Sunetra Sastrija 2011. gadā. Ar telekanāla BBC grima mākslinieci Sunetru aktieris apprecējās 1990. gadā. Viņi ir vecāki diviem bērniem.

Atkinsona draudzene Luīze Forda Anglijā šobrīd redzama telekanāla „Channel 4” demonstrētajā komēdijseriālā „Crashing”. „Luizei labi padodas šī loma un viņa vēlas sevi pierādīt arī citās komēdijās. Rovans ir aizņemts ar neskaitāmiem citiem projektiem,” laikrakstam „The Sun” norādījis paziņa. „Viņi labi saprotas kā pāris, jo abi ir komēdiju aktieri un izprot viens otra darbu.”

Īsi pirms romantisko attiecību uzplaukuma ar mis Fordu, Atkinsons kādā intervijā atzina, ka izjūt radniecīgas saites ar drūmajiem un vientuļajiem personāžiem, kādus viņam nācies atveidot. „Esmu spēlējis diezgan daudz šādu skumju un izolētu personāžu – Bīns no tiem ir visspilgtākais tēls. Šķiet, ka varu sevi identificēt ar viņiem vai arī viņu rakstura aspektiem.”

Atkinsons un Forda iepazinās 2012. gadā, kopīgi strādājot pie izrādes „Quatermaine’s Terms”, ko uzveda Londonas Vestendā. Abu romantiskās jūtas uzplauka pirms diviem gadiem.

Ar sievu Sunetru aktieris iepazinās astoņdesmito gadu beigās Londonā. Viņa strādāja telekanālā BBC par grima mākslinieci. Pāris apprecējās 1990. gada 5. februārī. Sunetras māte ir angliete, bet tēvs – indietis. Pārim ir divi pieauguši bērni – dēls Bendžamins (22) un meita Lilija (20).


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Google

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 7
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 6
"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Skatīt visus komentārus