Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Neskatoties uz dramatisko likteni, zēna acīs mirdz prieks un dzīvesgudrība.

Viņš sagaidījis savu 15.dzimšanas dienu. FOTO. VIDEO 9

Trakā pasaule
2016. gada 2. februārī 13:51 2016. gada 2. februārī 13:51
Šādi cilvēki parasti nedzīvo ilgāk par 14 gadiem. Tomēr Nihalam no Mumbajas, Indijā, izdevies sagaidīt savu piecpadsmito dzimšanas dienu. Viņš ir īpašs bērns ar ļoti retu slimību - priekšlaicīgu novecošanos.

"Es to neuztveru kā slimību, esmu īpašs," dzīvesgudrību demonstrē neparastais zēns. Pēdējos piecus gadus liela daļa viņa dzīves paiet ārstu kabinetos, turklāt Nihalam paveicies - no dzimtās Indijas viņam ir iespēja ceļot pie dakteriem arī uz tālo Ameriku.

Jau kopš dzimšanas puika izskatījās īpatnējāk nekā citi bērni, taču tā dēvētais Hačinsona Gilforda sindroms visasāk sāka izpausties pēc tam, kad Nihalam apritēja desmit gadu. Sākās strauja fiziska un vizuāla novecošanās; savos 14 gados puika izskatās pēc veca vecīša. Visbiežāk šādi cilvēki nenodzīvo ilgāk par 14 gadiem, mirstot sirds problēmu dēļ. Tādas slimības izpausmes, kādas ir šim jaunajm indietim, parasti piemeklē cilvēkus, kam jau pāri par 60 gadiem.

20.janvārī Nihalam apritēja 15 gadu, un viņš ir vecākais ar šo kaiti sirgstošais cilvēks Indijā (taču ne pasaulē). Diemžēl ārsti tik un tā negarantē Nihalam garu mūžu. Vairāk par neparasto, drosmīgo cīnītāju skaties video!


Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 163
Ar vēzi slimais Valters Frīdenbergs tagad gaida ziņu no Berlīnes
Skatīt visus komentārus