Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Holivudas zvaigznes Kameronas Diazas un viņas vīra grupas „Good Charlotte” mūziķa Bendžija Madena draugi teic, ka aktrise laulībā jūtoties tik harmoniski un labi, ka apsverot domu par ģimenes pieaugumu, lai gan agrāk nelokāmi norādījusi, ka nealkst kļūt par māti.

Kamerona Diaza vēlas ģimeni. Vai padomā mazulis? 3

Slavenības
2016. gada 4. februārī 05:42 2016. gada 4. februārī 05:42
Holivudas aktrise Kamerona Diaza (43) intervijās vairākkārt atzinusi, ka nealkst pēc bērniem. Taču iespējams, ka līdz ar harmonisko laulības dzīvi viedoklis par māmiņas lomu ir mainījies.

Holivudas aktrise Kamerona Diaza un grupas „Good Charlotte” mūziķis Bendžijs Madens (36) apprecējās aizvadītā gada janvārī. Intervijā slavenību žurnālam „People” kāds pārim tuvs cilvēks atzinis, ka aktrise, kura atradusi savu laimi laulības dzīvē, sākot apsvērt domu par ģimenes pieaugumu. „Viņa jūtas piepildīta un vēlas kļūt par māmiņu,” apgalvo anonīmais ziņu pienesējs. „Viņa ir apradusi ar jauno statusu un dzīvi, un vēlas ģimeni. Viņa dara visu, ko var, lai izbaudītu šo dzīves posmu.”

Kāds cits paziņa apgalvo, ka laulība „darījusi brīnumus” un aktrise gluži citādi nu lūkojoties nākotnē. „Viņai bijusi lieliska dzīve kā sīkstai vientuļajai māsai, taču līdzīgi kā citas viņas vecumā, arī Kamerona ir atmaigusi un vēlas ko vairāk no dzīves,” norāda paziņa. „Viņa izbauda pašreizējo dzīvi, viņai tā patīk.. Kamerona un Bendžijs mīl viens otru. Viņu prāti darbojas vienā ritmā un viņi ir kā viens vesels. Bendžijs neprātīgi mīl savu sievu, sniedz tai neierobežotu mīlestību un atbalstu.”

Rokeris ienāca aktrises dzīvē, kad tajā tik ļoti bija vajadzīga stabilitāte. Bendžijs ļoti atšķiras no aktrises bijušajiem draugiem, kuru skaitā bija dziedātājs Džastins Timberleiks un grupas „30 Seconds to Mars” mūziķis Džareds Leto. Bendžijs ļāvis Kameronai novērtēt ģimeni, kā arī atbalsta viņas karjeru. Vīrs pat uztetovējis sev mīļotās sievas vārdu.

Agrāk Kamerona diezgan skaļi un nelokāmi norādījusi, ka nealkst pēc ģimenes ar bērniem. „Ir krietni vairāk darba, ja ir bērni,” vēl 2014. gada februārī intervijā izdevumam „Esquire” izteicās aktrise. „Bez tavas pašas dzīves ir vēl citas par kurām esi atbildīga – es nespēju to uzņemties... Bērns – tas prasa rūpes visu dienu, visas dienas līdz 18 gadu vecumam. Ja nav bērnu, ir daudz vienkāršāk, taču tas nenozīmē, ka lēmums ir vienkāršs. Man patīk aizstāvēt cilvēkus, taču man nekad nav bijusi vēlme pašai kļūt par māti.”

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Rīgas viesnīca no darba atlaiž sievieti, kura atteicās saņemt algu aploksnē 40
FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 10
Pret dzērušo skolnieku, kurš uzbruka policistam, sākts kriminālprocess 65
Pievienot komentāru