Lai būtu līdzās dēlam un varētu rūpēties par mazo Frediju, grupas „One Direction” mūziķis Lūiss Tomlinsons pārcēlies uz ASV, kur noīrējis greznu villu Holivudhilsā, par kuras īri maksā 46 112 eiro mēnesī!

Māja, kuru īrē "One Direction" zvaigzne, lai būtu tuvāk dēlam. FOTO 1

Slavenības
2016. gada 6. februārī 12:21 2016. gada 6. februārī 12:21
Britu puišu grupas „One Direction” dziedātājs Lūiss Tomlinsons (24), kurš aizvadītajā nedēļā kļuva par tēvu pirmdzimtajam, gatavs pakārtot visu, lai mazulis viņa dzīvē būtu prioritāte numur viens.

Britu dziedātāja Lūisa Tomlinsona bijusī draudzene Birana Jangvirta pirms nedēļas pasaulē laida abu kopīgo dēliņu Frediju Reinu. Lai gan Lūisa privātajā dzīvē ienākusi cita mīlestība, viņš vēlas rūpēties par savu mazuli, tāpēc pārcēlies uz dzīvi ASV, kur dzīvo viņa bijusī draudzene ar jaundzimušo dēliņu. Britu dziedātājs noīrējis sev 15 miljonus sterliņu mārciņu (17.76 miljoni eiro) vērtu villu, kas pieder hipnotizētājam Polam Makenam. Mūziķim ik mēnesi pa īri nāksies maksāt 35 000 sterliņu mārciņu (46 112 eiro). Īpašums atrodas smalkajā Holivudhilsas rajonā. Tajā ir četras guļamistabas un peldbaseins, bet no ēkas logiem paveras burvīga plaša ainava.

Tomlinsonam kaimiņos dzīvo Holivudas aktieris Leonardo di Kaprio. Agrāk te mitinājies arī „The Rolling Stones” ģitārists Kīts Ričardss un aktieris Ričards Gīrs. „Īpašumam piemīt izteikta greznību un privātums – divas pamatlietas, ko Lūiss vēlējās,” laikrakstam „The Sun” norādījis kāds paziņa.

Tiek baumots, ka Lūiss plānojot palikt Štatos uz pastāvīgu dzīvi, lai palīdzētu Biranai audzināt dēlu un vienmēr būtu viņam līdzās.

Savukārt jaunajai māmiņai mūziķis noīrējis daudz pieticīgāku trīs guļamistabu māju apsargātajā un slavenību iecienītajā Kalabasasā, – informē portāls TMZ. Šī māja maksājot „simtus tūkstošus dolāru, bet tās vērtība nav mērāma miljonos”. Turklāt stiliste Briana pati maksājot par mēbelēm.

Lūiss ved mazuli pirmo reizi uz apskati pie ārsta.

Jangvirtas un Tomlinsona kopīgais mazulis pasaulē nāca šā gada 22. janvārī. Sākotnēji paklīda runas, ka bērnam dots vārds Sidnijs Reins, taču vēlāk noskaidrojās, ka dēls nosaukt par Frediju.

Lūiss gribēja būt līdzās un atbalstīt bijušo draudzeni dzemdībās, taču jaunās sievietes vecāki bija citos ieskatos par Tomlinsona klātbūtni šajā procesā. „Lielāko daļu laika viņš nosēdēja automašīnā, jo Tamija nelaida viņu tuvumā Brianai,” norāda kāds paziņa. „Viņš ir labi rūpējies par Brianu, bet Tamija neuzskata, ka ar to ir diezgan. Viņi šobrīd risina aizbildnības jautājumu.”

Par spīti konfliktam ar bērna vecmāmiņu, Lūiss – kuru šobrīd vieno romāns ar Danieli Kempbelu – pēdējā brīdī tomēr tika ielaists slimnīcā un sagaidīja bērna nākšanu pasaulē. Vēlāk jaunais tēvs sociālajos tīklos atzina, ka ir „ļoti laimīgs”.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Stāsts par Andi un Kristīni - no rūdītiem rīdziniekiem jaunieši kļuva par kārtīgiem "lauķiem" 31
Krištianu Ronaldu dēls parāda, ka varētu būt vēl talantīgāks par savu tēvu 4
Romantiski kā pasakā: populāri Lietuvas dizaineri izrāda 2018. gada kāzu kleitu kolekcijas 1
Pievienot komentāru