Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
TV3 šovu „Kāzu gūstā” vadīs pieredzējusī pasākumu un šovu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare.

Sipeniece turpina savedējas lomu; šoreiz "Kāzu gūstā". Dalībnieku FOTO 25

Izklaide
2016. gada 8. februārī 04:59 2016. gada 8. februārī 04:59
Šovakar kanālā TV3 pirmo reizi rādīs precību šovu „Kāzu gūstā”. Tam pieteicās vairāk nekā 2000 pāru, kuri sapņo par perfektām kāzām, bet tikai trīs no viņiem tika izraudzīti. Raidījumu vadītājas godā būs jau iepriekšējos attiecību šovos pārbaudītā savedēja Baiba Sipeniece-Gavare.

Konkurence bija liela, bet ir izvēlēti trīs pāri, kuri sapņo par perfektām kāzām, kas kļūs par skaistāko dienu viņu mūžā. Kāzu budžets ir 7000 eiro. Tiesa, ir viens BET – kāzu rīkošanas norisē pāri nepiedalās. Pāriem ir rakstiski jāapliecina, ka viņi piekrīt šova noteikumiem, kuri paredz, ka viņu kāzas rīkos radi. Ar kāzu rīkotājiem viņiem sazināties aizliegts. Viņiem pat nebūs ļauts izteikt savas vēlmes. Kāzu rīkošanas procesu pāris vēros attālināti – datorā. Pārim ir veto tiesības, kāzu organizēšanas laikā izslēgt vienu cilvēku no turpmākās kāzu organizēšanas, ja viņi redz, ka šis cilvēks organizē kāzas pretēji viņu vēlmēm. Pāris ar radiem satiksies pirms kāzu vakariņās, kurās varēs likt ģimenei izmainīt vienu lietu viņu plānā.

Skolotāja un mūzikas producents

26 gadus jaunā skolotāja Darja Rogaļeva un 34 gadus vecais mūzikas producents, bundzinieks Dmitrijs Pallo kopā nepilnus četrus gadus. Darja un Dmitrijs audzina divas meitiņas Leilu un Olīviju. Savu mammu un patēvu Darja raksturo kā pragmatiskus un racionālus cilvēkus, viņuprāt, kāzas var rīkot tad, ja nopirkts dzīvoklis un atrasts labi atalgots darbs. Turklāt, pēc Darjas mammas domām muzikants – tā nav cienījama profesija viņas topošajam znotam. Savukārt līgavaiņa māte ir ekstrasense, ģimenes terapeite – aizraujas ar ezotēriku, jogu, meditācijām un lielu uzmanību pievērš enerģētikai. Arī pati Darja mīļotā vīrieša māti raksturo kā trauslu un emocionālu cilvēku. Tomēr par spīti otras ģimenes dīvainībām, Darja ir pārliecināta – Dmitrijs ir viņas īstais vīrietis, ar kuru viņa vēlas apprecēties. Šīs nebūs Darjas pirmās kāzas, jo reiz, kad viņa precējusies ar savu vīru, kāzas organizējusi pirmā vīramāte un līgava drīkstējusi izvēlēties tikai kleitu. Šoreiz Darja vēlētos, lai kāzas rīko viņas mamma – skolas direktore, kura par to nemaz nav iepriecināta, jo ikdienā jau rīkojot pasākumus skolā. Pagājušās kāzās mammai bijis jāpalīdz meitai izvēlēties kleitu – tas jau bijis viņai par grūtu...

Sociālā rehabilitētāja un students

Nākamais pāris – 21 gadu jaunā sociālā rehabilitētāja Agnese Barkāne un dzelzceļa transporta students Raitis Skrastītis – gados visjaunākais, bet kopā viņi ir visilgāk. Abu draudzība izveidojusies sociālajos tīklos, kas aizsākusies, kad Agnesei bija trīspadsmit, bet Raitim piecpadsmit gadi. Pieteikuma vēstulē šovam, Raitis raksta: „Es ar draudzeni iepazinos pirms 8 gadiem, un pa šo laiku neesmu uzdrošinājies lūgt viņas roku. Uzskatu, ka kāzas ir vējā izšķiesta nauda, tāpēc piesakos projektam. Kāzas būs radu lokā kādā no Vidusjūras salām. Kādēļ tieši mums tieši tagad jāapprecas? Iespējams, vienīgā iespēja apprecēties!” Raitis un viņa māsa Kaiva, kura būs viena no spilgtākajiem tēliem šovā, daļu bērnības pavadījuši Baltkrievijā, kas ir mammas dzimtene. Kāzu vīziju līgavaiņa Raita māte raksturo: Kāzas amerikāņu stilā ar krievu temperamenta piesitienu!

Pasākumu vadītāja un pārdošanas speciālists

Visbeidzot, trešais pāris ir 25 gadus jaunā pasākumu vadītāja, dziedātāja Ieva Bernšteine un 28 gadus vecais loģistikas pārdošanas speciālists Arturs Janiševs. Abi iepazinās piknikā Liepājā un iemīlējās no pirmā acu skatiena, un pēc pieciem kopa būšanas mēnešiem pieteicās abu meitiņa Alise. Ieva savā pieteikuma vēstulē kāzu šovam raksta: „Nenoliegšu, ka man nav īpaši labas attiecības ar topošā vīra vecākiem. Nav tā, ka esam naidā, vienkārši mēs maz tiekamies un mums ir atšķirīgi uzskati, tāpēc attiecības ir iegājušas ne visai patīkamā gaisotnē. Un tomēr, pirmkārt, mēs vēlamies kāzas, jo tiešām gribam kļūt par vīru un sievu un, otrkārt, ar šīm kāzām mēs ceram satuvināt manus vecākus ar topošā vīra vecākiem. Tāpat arī es ceru uzlabot savas attiecības ar vīra vecākiem. Es gribu pierādīt, ka darīšu visu, lai kļūtu par Artūra sievu tikai tāpēc, ka es viņu neprātīgi mīlu un viņš mīl mani, jo tikai mēs esam viens otram īstie un paši, paši labākie! Mēs ļoti vēlamies vēl vismaz trīs bērniņus un gribam, lai viņi nāk pasaulē, kad tētis un mamma jau būs kļuvuši par vīru un sievu.”

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 21
Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 14
Skatīt visus komentārus