Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Viņai ir 17 gadu, un jau vairākus gadus meitene ir "atradusi sevi".

Glamūrīga skaistule, kura dzīvo tā, kā pati grib! FOTO. VIDEO 24

Trakā pasaule
2016. gada 8. februārī 15:07 2016. gada 8. februārī 15:07
Lūk, ko nozīmē izdaudzinātais "būt pašai" un dzīvot tā, kā vēlies tu pati! Šis ir stāsts par 17 gadus veco Britniju, kura par Britniju kļuva gluži nesen. Viņa piedzima kā zēns, vecāki puiku nosauca par Brendonu. Taču Brendons dabūja pamatīgi ciest kā skolā, tā ārpus tās - puika sevi izjuta kā meiteni.

Arī visai brīvdomīgajā Kalifornijā, kur redzēts ne mazums dažādu cilvēku un dažādu dīvainību, vienaudži skolā paguva Brendonu vairākkārt piekaut par to, ka viņš īsti "neierakstījās" normālu cilvēku sabiedrībā. Tagad blondīne Britnija par šo laiku runā ar šausmām. Viņa izdarījusi visu, lai neizskatītos pēc vīrieša, kļūstot par izskatīgu jaunu sievieti. Taču Britnijas dzīvesstāsts ir skarbs.

To, ka bērns piedzimis ne gluži savā psiholoģiskajā dzimumā, māte pamanīja jau tad, kad Brendonam bija astoņi mēneši, tāpēc viņa nebija izbrīnīta, kad pusaudžu gados Brendons pateica: esmu sieviete. Ar mātes svētību viņam tika ļauts lietot hormonu preparātus, kas dažu gadu laikā vizuālo tēlu padarīja maksimāli sievišķīgu, un tagad Britnija ir ļoti apmierināta ar sevi. Viņa stāsta, ka beidzot dzīvo tā, kā vienmēr ir vēlējusies!

Glamūrīgā jauniete grib kļūt par modeli, taču pagaidām šajā jomā gluži labi neveicas - ir grūti ielauzties šajā biznesā, ja viņai vēl ir vīrišķās ģenitālijas. 17 gadu vecā Britnija vēl nezina, vai patiešām grib atbrīvoties no dzimumlocekļa. Viņa par to domāšot.

Britnijas centienus kļūt laimīgai kā dāmai vienmēr atbalstījusi gan viņas māmiņa, gan patēvs, mātes mīļotais cilvēks. Kopā ar mammu Britnija apmeklē veikalus un skaistumkopšanas salonus. Patēvs uzsver, ka Britnija ir viens no drosmīgākajiem cilvēkiem, ko viņš zina.

Pati jauniete grib dzīvē sasniegt daudz un "parādīt pazemotājiem, ka viņi mani nesalauza," viņa saka.

Vairāk par interesanto personību un viņas dzīvi skaties video!

Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Dumpinieku Ansis Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 15
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 7
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 42
Skatīt visus komentārus