Reiz šī meitene gribēja izdarīt pašnāvību sava izskata dēļ, bet tad... VIDEO 6

Trakā pasaule
2016. gada 10. februārī 14:23 2016. gada 10. februārī 14:23
Iedvesmojošs stāsts visām tām sievietēm, kurām savā ķermenī kaut kas nepatīk un nešķiet pieņemams. Šī ir dāma ar slimību, bet viņa atrada veidu, kā tikt galā ar kompleksiem par savu izskatu.

Megana Bernarda gribēja pašrocīgi izbeigt savas dzīves gaitas vēl būdama pavisam jauna sieviete ar nākotni priekšā. Tas viss - retas slimības dēļ, kas vienu viņas kāju padarījusi divkārt lielāku par otru; process sāka attīstīties 15 gadu vecumā, un ilgāku laiku ārsti nevarēja noteikt diagnozi. Limfedēmas dēļ Megana savas kājas slēpa biksēs un zem gariem svārkiem, un cieta no depresijas, par kuru nerunāja ne ar draugiem, ne ģimeni. Defekta dēļ nežēlīgākie skolasbiedri viņu bija iesaukuši par "Michelin man", norādot uz līdzību ar tuklā vīriņa, riepu ražotāja "Michelin" simbolu. Pirms četriem gadiem, mācoties augstskolā, viņas nomāktība sasniegusi akūtāko stāvokli un pārņēma domas par pašnāvību. Megana rakstīja pirmsnāves vēstuli, un pat laimīga mīlas dzīve nespēja kliedēt tumšās domas.

Viņai ilgi bija izdevies savu defektīvo kāju noslēpt no mīļotā cilvēka, 27 gadus vecā Roberta, acīm - tik cītīga bija sevis slēpšana un kaunēšanās no tuklās kājas.

Taču nesen viss mainījās. Jaunā dāma izlēma, ka vienīgais veids, kā sākt beidzot dzīvot normālu dzīvi, ir ieskatīties saviem kompleksiem tieši acīs! Meganai ir ļoti glīta seja un perfekts augums, un viņa izlēma: būšu modele. Jauniete speciāli sāka doties uz baseinu un trenažieru zāli, kur kāju neslēpa no citiem. Drīz vien viņa sāka fotografēties peldkostīmos, savu slimo kāju pat speciāli rādot priekšplānā. Tas ir veids, kā spēt sadzīvot ar vizuālo trūkumu. Kuru, starp citu, var labot ar operāciju palīdzību, un tās ir Meganas plānā. Vairāk par pašapzinīgo meiteni skaties video!


Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Investējot 600 000 eiro, Imantā tiek atvērts jauns "LIDO" restorāns 42
Britu modele apsūdz slaveno iluzionistu Deividu Bleinu izvarošanā 17
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 2
Skatīt visus komentārus