17 Foto
Krisa Mārtina un Bijonsē meitas ir lielas draudzenes, tāpat kā viņu slavenie vecāki. Kamēr pieaugušie bija aizņemti ar gatavošanos „Super Bowl” izcīņas koncerta priekšnesumam, Epla draudzīgi staigāja roku rokā ar mazo Blū Aiviju.

Krisa Mārtina meita pieskata Bijonsē bērnu. FOTO 1

Izklaide
2016. gada 11. februārī 05:29
Amerikāņu nepacietīgi gaidītajā „Super Bowl” izcīņas koncertā šogad par kopīgu priekšnesumu bija parūpējusies dziedātāja Bijonsē un grupas „Coldplay” mūziķis Kriss Mārtins. Kamēr vecāki bija aizņemti ar saviem pienākumiem, abu slavenību meitas lieliski pavadīja laiku kopā.

11 gadu vecās Eplas Mārtinas un četrus gadus vecās Blū Aivijas Kārteres vecāki ir lieli draugi, tāpēc nav brīnums, ka arī abas meitenes atradušas kopīgu valodu. Kriss Mārtins un Gvineta Paltrova, kā arī Bijonsē un Jay-Z ir seni ģimenes draugi, kas savulaik pat brīvdienu braucienos devušies kopā.

Īsi pirms „Super Bowl” izcīņas koncerta aktrise Gvineta Paltrova savā „Instagram” blogā publiskojusi mīlīgu fotogrāfiju, kur viņas „lielā meita” redzama roku rokā ar Bijonsē četrgadnieci.

„Jaciņu laiks,” iekomentējusi aktrise, šādi norādot uz abu mazo dāmu līdzīgo apģērbu izvēli. Paltrovas un Mārtina meita Epla bija ģērbusies tumši zilā jakā ar tirkīza krāsas aplikācijām un baltām zvaigznītēm plecu daļā. Savukārt Bijonsē un Jay-Z meita Blū Aivija bija tērpusies jakā, ko rotā spilgtas neona krāsas svītras un ornamenti.

Bijonsē savā mikroblogā publiskojusi šādu attēlu no mēģinājuma aizkulisēm.

Lai gan Gvinetas Paltrovas un Krisa Mārtina laulība pērn oficiāli šķirta, aktrise ar bērniem Eplu un Mozu (9) bija devusies uz „Levi” stadionu, lai klātienē vērotu bijušā vīra uzstāšanos. Tribīnēs Gvinetai un Mozum pievienojās arī mazā Blū Aivija.

Bijonsē pirms pasākuma savā mikroblogā bija ievietojusi attēlu no mēģinājuma, kurā viņa kopā ar meitu redzama stāvam tukšā stadionā. Kamēr dziedātāja, ģērbusies pikantā skatuves tērpā, veras tālumā, vīrs reperis Jay-Z viņu fotografē no mugurpuses.

Bijonsē, Krisa Mārtina un Bruno Marsa uzstāšanās „Super Bowl 2016”


Kasjauns.lv / Foto: Instgram, Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Reirs pat nevarot normāli strādāt. Labklājības ministrija skaidro, kādēļ brūk tās ēka 22
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 23
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 6