Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Aktrise Andželina Džolija šā gada februārī un pērnā gada novembrī. Viņas muguru papildinājuši trīs jauni taizemiešu tetovējumi.

Džolijas tetovējumu klāsts papildinājies par vēl trim! FOTO 2

Slavenības
2016. gada 12. februārī 05:41 2016. gada 12. februārī 05:41
Holivudas zvaigznes Andželinas Džolijas (40) ķermeni rotā jau dučiem tetovējumu, taču, Kambodžā strādājot pie savas jaunākās filmas „First They Killed My Father”, aktrise un režisore tikusi pie vēl trim jauniem ķermeņa zīmējumiem.

Pirmie tetovējumi uz aktrises Andželinas Džolijas ķermeņa parādījās jau pusaudzes gados, kad viņa tikai sāka savas gaitas Holivudā. Lai gan gadu gaitā Džolijas tetovējumu skaits papildinājies un mērāms jau ar divciparu skaitli, aktrise nebūt vēl nedomā, ka ir gana. Aizvadītajās brīvdienās, strādājot pie filmas „First They Killed My Father” Kambodžā, uz Breda Pita sievas muguras augšdaļas manīti trīs jauni tintes zīmējumi.

Pie jaunās filmas aktrise strādā jau kopš aizvadītās ziemas. Nesen viņa bija devusies uz „Angor Watt” tempļa kompleksu Kambodžā, kur uzraudzīja jauno epizožu uzņemšanas gaitu. Aktrise bija tērpusies viegla auduma melnā topiņā uz lencītēm, kas atsedza muguras augšdaļu, savukārt garos matus viņa bija saņēmusi mezglā.

Trīs jaunie tetovējumi, kas nu rotā aktrises ķermeņa augšdaļu, pievienojas jau esošajiem – uz muguras lasāmajam uzrakstam „Know Your Rights” („Zini savas tiesības”), liela taizemiešu tīģera attēlam un kambodžiešu vēstījumiem, kas Džolijas ķermeni rotā jau gadiem ilgi.

Jaunie tetovējumi visticamāk veikti šajā gadā, jo iepriekš nav redzēti rotājam aktrises miesu, kad viņa apmeklēja dažādus sarkanā paklāja pasākumus gana atklātos tērpos, kas atsedza viņas muguru.

Divi no jaunajiem tetovējumiem ir seni taizemiešu simboli un matras, kas sniedz aizsardzību. Viens no tiem atgādina templi, bet otrs virkni dažādu simbolu.

Pastāv viedoklis, ka tos aktrisei uztetovējis Bankokā dzīvojošais mākslinieks Adžarns Nū Kanpai, kurš 2003. gadā veica tetovējumu uz Džolijas lāpstiņas kaula un 2004. gadā zīmēja uz muguras lejasdaļas lielo tīģeri. Šis mākslinieks izmanto senu tetovēšanas metodi, zīmējumus ietetovējot miesā ar roku, nevis ar mašīnīti.

Trešais jaunais tetovējums līdzinās kastītei, kas piepildīta dažādiem simboliem. Tas atrodas muguras pašā centrā.

Austrāliešu izdevums „Woman’s Day” apgalvo, ka arī Breds Pits ticis pie viena jauna tetovējuma, kamēr dzīvesbiedre sevi izrotājusi ar trim. Džolijas laulātais draugs it kā esot uztetovējis rindu no Boba Dilana dziesmas, kas skan šādi: „We live, we die, but I know I’ll be with you”. („Mēs dzīvojam, mēs mirstam, bet es zinu, ka būšu kopā ar tevi”). Šis esot romantisks veltījums sievai. Arī šo tetovējumu esot veicis taizemietis Kanpai, turklāt izmantojot vienu un to pašu tinti, garīgā līmenī šādējādi vēl vairāk vienojot šo aktieru pāri.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 14
Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 14
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Pievienot komentāru