Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mūziķis Ansis Klintsons.

Ansis Klintsons ar lielisku dziesmu atgriežas mūzikā! VIDEO 2

Slavenības
2016. gada 12. februārī 07:47 2016. gada 12. februārī 07:47
Mūziķis, kādreizējās grupas “Logo” solists Ansis Klintsons, kurš pēdējos gados vairāk zināms kā TV3 laika ziņu vadītājs un radio Capital FM balss, izveidojis jaunu mūzikas apvienību NLO (“Nepieradinātais Logo Orķestris”).

Mūzikas vidē NLO un Ansis Klintsons šogad ienāk ar jauno singlu “Zirgi”, kuram gan vārdu, gan mūzikas autors ir pats Ansis. Viņš arī dziesmā iespēlējis akustiskās ģitāras un sintezatoru. “Dziesma radās pie Juglas ezera, domājot par dzīvi un tās neapturamo plūdumu,” stāsta Ansis un piebilst: “Tā ir asociatīvās dzejas darbs - kad ezers ir maigs un mierīgs, tā spogulī kaut kas tomēr viļņojas, un tad tu sajūti tikko nopļautās zāles smaržu, laimīgās dzīves garšu, bet sekundes tikai skrien, skrien, skrien... laiku kopā sien. Sekundes un minūtes laikam ir kā mazi rokturīši, lai to varētu saskaitīt, apjaust un iegrāmatot dzīves plūdumā”.

Liela loma dziesmas “Zirgi” tapšanā ir arī Ingaram Viļumam (“Prāta Vētras” basģitārists), kurš Ansim palīdzēja ar aranžēšanu, atmosfēriskām sintezatoru partijām un arī ar savu pieredzi un skanējuma redzējumu. Viļums piedalījās arī dziesmas tapšanā, iespēlējot vienu trešdaļu basa partiju, bet pārējo iespēlēja Tīna Tilčika.

Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 27
Par likumīgu autostāvvietas izmantošanu pie Mēbeļu nama Vladimiram izraksta sodu - 500 eiro 1
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 1
Pievienot komentāru