Mūziķis Ansis Klintsons.

Ansis Klintsons ar lielisku dziesmu atgriežas mūzikā! VIDEO 2

Izklaide
2016. gada 12. februārī 07:47
Mūziķis, kādreizējās grupas “Logo” solists Ansis Klintsons, kurš pēdējos gados vairāk zināms kā TV3 laika ziņu vadītājs un radio Capital FM balss, izveidojis jaunu mūzikas apvienību NLO (“Nepieradinātais Logo Orķestris”).

Mūzikas vidē NLO un Ansis Klintsons šogad ienāk ar jauno singlu “Zirgi”, kuram gan vārdu, gan mūzikas autors ir pats Ansis. Viņš arī dziesmā iespēlējis akustiskās ģitāras un sintezatoru. “Dziesma radās pie Juglas ezera, domājot par dzīvi un tās neapturamo plūdumu,” stāsta Ansis un piebilst: “Tā ir asociatīvās dzejas darbs - kad ezers ir maigs un mierīgs, tā spogulī kaut kas tomēr viļņojas, un tad tu sajūti tikko nopļautās zāles smaržu, laimīgās dzīves garšu, bet sekundes tikai skrien, skrien, skrien... laiku kopā sien. Sekundes un minūtes laikam ir kā mazi rokturīši, lai to varētu saskaitīt, apjaust un iegrāmatot dzīves plūdumā”.

Liela loma dziesmas “Zirgi” tapšanā ir arī Ingaram Viļumam (“Prāta Vētras” basģitārists), kurš Ansim palīdzēja ar aranžēšanu, atmosfēriskām sintezatoru partijām un arī ar savu pieredzi un skanējuma redzējumu. Viļums piedalījās arī dziesmas tapšanā, iespēlējot vienu trešdaļu basa partiju, bet pārējo iespēlēja Tīna Tilčika.

Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 22
  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 6
  • Marija Bērziņa: "Kad spēcīgas sievietes neatrod līdzvērtīgus vīriešus, viņas sāk pieprasīt no citiem" 0