53 Foto
“Sveiki, gripa!” ar šādu ierakstu un foto sociālajos tīklos Dons savus fanus informēja, ka ir saslimis ar gripu.

Veseļojies, Susuriņ! Dona slimības dēļ atceļ koncertu Anglijā 48

Izklaide
2016. gada 12. februārī 11:55
13. februārī savu pirmo koncertu Lielbritānijā bija ieplānojis viens no šī brīža populārākajiem un titulētākajiem Latvijas mūziķiem Dons. Uz viņa koncertu Lesterā visas biļetes bija teju jau izpirktas, taču, tagad koncerta organizatori “Bērzes Strazdi” ziņo, ka Dons tomēr neuzstāsies.

“Bērzes Strazdi” ir bezpeļņas asociācija, kas radusies, sanākot kopā vairākiem atraktīviem un darboties gribošiem Korbijā dzīvojošiem latviešiem, kuru pamatmērķis ir organizēt kvalitatīvas ballītes latviešiem ar labāko latviešu mākslinieku piedalīšanos.

13. februārī “Bērzes Strazdi” svin četru gadu jubileju, un svinības bija paredzētas gana vērienīgas – Dona koncerts. Diemžēl ballītē nāksies iztikt bez iemīļotā dziedātāja, jo Dons ir saslimis. “Esam apbēdināti, ka veselības dēļ jāatceļ Dona plānotais koncerts. Ceram uz sapratni un iespēju tikties ar mūsu klausītājiem jau drīzumā”, paziņojuši koncerta organizatori.

Savukārt pats Dons vakar informēja savus sekotājus sociālajos tīklos, ka viņu pievarējusi gripa. Viņš savā “Instagram” publicējis ar selfiju no slimības gultas un ierakstījis: “Sveika, gripa!”

Kasjauns.lv vēl Donam ātru atveseļošanos.

Sveika gripa!✌🏻️

A photo posted by Dons (@dons_lv) on

Dons - Pēdējā vēstule


Kasjauns.lv/Foto: Instagarm.com, no Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Parisa Hiltone apstiprina, ka atradusi Īsto. FOTO 3
  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 109
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 9