6 Foto
Pāris, kuri jaunībā samīlējās, viens otru atkal satiek pēc 73 gadiem. Šo Valentīndienu viņi pavadīs kopā.

Mīlasstāsts, kas aizkustinājis pasauli: viņi atkal satikās pēc 73 gadu šķirtības. FOTO. VIDEO 18

Izklaide
2016. gada 12. februārī 14:11
Otrā pasaules kara laikā viņam bija 21, viņai -17 gadu. Starp Norvudu Tomasu un jauniņo Džoisu uzdzirksteļoja patiesas jūtas, taču liktenis izpēlēja pārpratumus. Tagad, kad pagājuši jau 73 gadi kopš viņu pēdējās sazināšanās, abi atkal satikās. Šis ir stāsts, kas aizkustinājis pasauli un pat rūdītākajiem ciniķiem liek noticēt, ka brīnumi ir iespējami.

Norvuds Tomass dzimis ASV, un kara laikā abi jaunie cilvēki satikās Londonā. Draudzējās, gāja uz randiņiem, mīlēja viens otru... Taču tad Norvuds bija spiests atgriezties savā dzimtenē, un abu attiecības pārgāja uz vēstuļsaraksti. Vienā no tām Norvuds savai sirdsdāmai centies pateikt, ka vēlas viņu precēt un dibināt ģimeni, taču tādā gadījumā Džoisai būtu jāpārceļas pie viņa uz Ameriku.

Abu mīlnieku starpā bija noticis kāds pārpratums, kaut kas meiteni bija aizvainojis, un viņa ne tikai nedevās pie Norvuda, bet arī pārtrauca saraksti vispār. Norvuds palika ar salauztu sirdi, un visa turpmākā mūža garumā tomēr nespēja Džoisu izmest no galvas.

Džoisas dzīves līkloči aizveda viņu uz Austrāliju, kur viņa nodibināja ģimeni. Arī Norvuds apprecējās. Abiem dzima bērni, un dzīves ritēja savu gaitu.

Jau cienījamā vecumā mūžībā aizgāja Norvuda sieva, atstājot viņu atraitņos. Džoisa Austrālijā bija no vīra šķīrusies jau sen. Un tieši atraktīvā kundzīte reiz palūdza savam dēlam interneta plašumos mēģināt atrast Norvudu Tomasu. Tavu brīnumu! Viņš bija dzīvs un ļoti labprāt ļāvās Džoisas dēla noorganizētai sarakstei „Skype” programmā. Tur viņi abi ieraudzīja viens otru vairāk kā 70 gadus pēc šķiršanās. Tas izskatījās šādi:

Kunga satraukums ir acīmredzams, un arī senā mīlestība uzvirmojusi no jauna – to nevar noslēpt!

Abu vecīšu mīlasstāstam dzīvoja līdzi ne tikai viņu bērni, bet nu jau stāsts izskanēja arī ASV televīzijās. Ar kādas aviokompānijas atbalstu izdevās noorganizēt Norvuda un Džoisas tikšanos, vīrietim iekāpjot lidmašīnā Austrālijas virzienā.

Norvudam šobrīd ir 93 gadi, Džoisai par četriem mazāk, un abi visbeidzot satikās. To, ka maigums mīlētāju starpā nekur nav zudis, abi ļāva fiksēt arī televīzijas kamerām.

„Tas ir vislabākais, kas jebkad ar mani varēja notikt,” par brīnumaino tikšanos sacīja 93 gadus vecais kara veterāns.  

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 21
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8