Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Baiba Palkavniece vienmēr ir lepojusies ar slaidu augumu. Baiba 2006. gadā un 2016. gadā.

Baibas Palkavnieces slaiduma noslēpums ir... 52

Slavenības
2016. gada 14. februārī 15:36 2016. gada 14. februārī 15:36
Latvijas Radio 2 balss un dziesmu aptaujas Muzikālā banka vadītāja Baiba Palkavniece (53) vienmēr izcēlusies ar slaidu augumu. Nesen viņa žurnālam “Kas Jauns” atklāja sava slaiduma patieso recepti.

Apskaužot Baibas Palkavnieces augumu, dāmas prāto, ka tāds šmaugums iegūstams, tikai badojoties. Arī kāds Palkavnieces kolēģis teic, ka nav manījis Baibu ēdam, un, vienīgais, ar ko viņa darbavietā redzēta remdējam izsalkumu, ir rieksti. Vai tiešām tā ir?

Slavenā radio balss nesen žurnālam “Kas Jauns” atklāja, kāpēc darbā neko citu, kā riekstus neēd. „Nav laika. Kā atnāku astoņos mājās no darba, tā līdz diviem naktī ēdu. Gandrīz neiztrūkstoša ikvakara sastāvdaļa ir našķošanās ar halvu. Tā man ļoti garšo,” teica Baiba, apgalvojot, ka viņas auguma aprises kalorijām un ogļhidrātiem bagātā halva absolūti neietekmē. Viņa neslēpa, ka formu uztur, regulāri vingrojot aerobikas nodarbībās. „Tomēr tas, ka nodarbojos arī ar sportu, noteikti nav galvenais slaiduma noslēpums. Laikam varu būt pateicīga gēniem, jo man vienkārši nav noslieces uz korpulenci,” viņa priecājās.


Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 16
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 23
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Skatīt visus komentārus