10 Foto
Baiba Palkavniece vienmēr ir lepojusies ar slaidu augumu. Baiba 2006. gadā un 2016. gadā.

Baibas Palkavnieces slaiduma noslēpums ir... 52

Izklaide
2016. gada 14. februārī 15:36
Latvijas Radio 2 balss un dziesmu aptaujas Muzikālā banka vadītāja Baiba Palkavniece (53) vienmēr izcēlusies ar slaidu augumu. Nesen viņa žurnālam “Kas Jauns” atklāja sava slaiduma patieso recepti.

Apskaužot Baibas Palkavnieces augumu, dāmas prāto, ka tāds šmaugums iegūstams, tikai badojoties. Arī kāds Palkavnieces kolēģis teic, ka nav manījis Baibu ēdam, un, vienīgais, ar ko viņa darbavietā redzēta remdējam izsalkumu, ir rieksti. Vai tiešām tā ir?

Slavenā radio balss nesen žurnālam “Kas Jauns” atklāja, kāpēc darbā neko citu, kā riekstus neēd. „Nav laika. Kā atnāku astoņos mājās no darba, tā līdz diviem naktī ēdu. Gandrīz neiztrūkstoša ikvakara sastāvdaļa ir našķošanās ar halvu. Tā man ļoti garšo,” teica Baiba, apgalvojot, ka viņas auguma aprises kalorijām un ogļhidrātiem bagātā halva absolūti neietekmē. Viņa neslēpa, ka formu uztur, regulāri vingrojot aerobikas nodarbībās. „Tomēr tas, ka nodarbojos arī ar sportu, noteikti nav galvenais slaiduma noslēpums. Laikam varu būt pateicīga gēniem, jo man vienkārši nav noslieces uz korpulenci,” viņa priecājās.


Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai Mārtiņa Rītiņa vistas dzīvo labāk par vidējo latvieti? Pārliecinies pats 2
  • Inese: "Mana dzīve būtu citāda, ja vecāki bērnībā būtu pateikuši, ka mani mīl" 11
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 35