Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dzintars Čīča prombūtnes gados nav zaudējis savas balss samtainumu. Vaibsti gan ieguvuši vīrišķību.

Runas par Čīčas aiziešanu bija blefs; atgriežas ar "Likteņlīnijām". AUDIO 21

Slavenības
2016. gada 16. februārī 05:30 2016. gada 16. februārī 05:30
Vēl pavisam nesen no Anglijas, kur čigānzēns Dzintars Čīča darbojies vistu fermā, pienāca ziņas, ka mūzikas jomai lieliskās balss saimnieks Dzintars Čīča ir zudis, jo viņš dziedāšanai licis punktu. Taču nē, drīzumā Latvijā būs Dzintara koncerti un nu klajā laists arī hits „Likteņlīnijas”.

Klausītāju vērtējumam savu jauno singlu “Likteņlīnijas” nodod iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Šī arī ir tituldziesma jaunajai soloprogrammai, kuras tūre pa Latvijas pilsētām sāksies martā.

“Patiešām visu, kas notiek un arī nenotiek mūsu dzīvēs, nosaka likteņlīnijas,” domā Čīča. “Arī tas, ka pēc pusotra Anglijā pavadītā gada atgriezos dzimtenē Latvijā, ir likteņa pirksts. Un esmu par to laimīgs, jo man atkal ir ko teikt saviem klausītājiem.”

Dziesmas “Likteņlīnijas” melodijas un teksta autors ir Kaspars Antess, aranžējumu veidojis Andris Šīrants, kura vadībā arī ritējis darbs ierakstu studijā. Ierakstā piedalījies arī pianists, Dzintara Čīčas koncertmeistars Anatolijs Livča.

Jaunais singls kā tituldziesma izskanēs visos Dzintara Čīčas solokoncertos “Dvesele vaļā”, kas tūres ietvaros no 13. marta notiks Rīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Liepājā, Alūksnē, Bauskā, Jūrmalā, Jelgavā un Talsos.

Dzintars Čīča ar hitu „Likteņlīnijas”


Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Viena Teika par divu Bolderāju cenu. Apskatām lētākos un dārgākos dzīvokļus Rīgā 14
Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 14
"Pārgalvībai nav robežu!" Tā par kāda BMW šofera izdarībām Latgales pusē saka policijā 3
Skatīt visus komentārus