Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai gan par šķiršanos slavenību pāris paziņoja jau 2014. gadā, oficiāli viņi visus papīrus parakstīja vien divus gadus vēlāk. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Kriss Mārtins pēc šķiršanās no Gvinetas Paltrovas juties "nekam nederīgs"

Slavenības
9. novembrī 16:37 2018. gada 9. novembrī 16:37
Jauns.lv
Britu mūzikas grupas "Coldplay" līderis Kriss Mārtins atklājis, ka pēc šķiršanās no Holivudas zvaigznes Gvinetas Paltrovas juties "nekam nederīgs".

Slavenību pāris par šķiršanos pavēstīja 2014. gadā - pēc desmit gadu laulības. Tolaik abi klāstīja, ka saglabājuši labas attiecības, šķiršanās bijusi abpusēji lemta vienošanās, un viens otru dēvēja par "māsu un brāli".

Likās, ka ideālāka šķiršanās, kur abas puses paliek labos draugos, nemēdz būt, taču nu Mārtins atklājis - tas viņa dzīvē bijis ļoti grūts posms. Grupa devusies albuma "Mylo Xyloto" reklamēšanas koncertturnejā, bet Mārtina sirds bijusi salauzta un koncentrēties darbam bijis itin grūti.

Jaunajā dokumentālajā filmā "Coldplay: A Head Full Of Dreams" Mārtins atklājis: ""Mylo" koncertturnejas beigās kādu gadu man bija ļoti grūts dzīves posms, es jutos pavisam nevērtīgs un nevienam nevajadzīgs."

"Es nespēju izbaudīt nevienu jauko lietu, kas man bija apkārt. Jā, tas bija laiks, kad es pārdzīvoju šķiršanos no Gvinetas," tā dziedātājs.

Mārtinam un Paltrovai ir divi bērni - meita Epla (14) un dēls Mouzess (12). Lai gan par šķiršanos slavenību pāris paziņoja jau 2014. gadā, oficiāli viņi visus papīrus parakstīja vien divus gadus vēlāk.

Nu gan, šķiet, šķiršanos mūziķis ir pārdzīvojis. Viņš ir kopā ar aktrisi Dakotu Džonsoni, savukārt Paltrova septembra beigās apprecējās ar scenāriju autoru Bredu Falčuku.

Citi šobrīd lasa

Latvijas stiprās dzimtas. Ciemos pie Abgunstes muižas saimniekiem - uzņēmīgās Avotnieku ģimenes
Pazīstama futbolista 40 gadu vecā sieva žilbina ar ideālu augumu 19
Bezpajumtniekam, kurš Melburnas teroraktā metās cīņā ar uzbrucēju, dzīve mainīsies pilnībā 10
Pievienot komentāru

"Мамочка, прости меня за это": последние слова 5-летнего мальчика, умирающего от рака

Как молоды они были: в сети появилось фото Пугачевой и Моисеева 32-летней давности