Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Aizkustinošs stāsts par to, kā mazs puisēns neļāva Valentīndienā skumt savai māmiņai, kura izšķīrās no vīra un dēla tēva.

Šī sieviete nesen izšķīrās. Tas, ko izdarīja viņas 4 gadus vecais dēliņš, saviļņo ikvienu 47

Trakā pasaule
2016. gada 16. februārī 16:05 2016. gada 16. februārī 16:05
Lai iepriecinātu savu māmiņu Valentīna dienā, šis puisēns ilgi pirms tam „cūciņā” krāja sīknaudu. Četrus gadus vecā Makša māmiņa Emma (32) ir nesen šķīrusies no vīra un Makša tēta, un dēlēns nolēma mammu iepriecināt. Žests, kas aizkustinājis un saviļņojis daudzus.

Maksis Šofīlds vēlējās uzmundrināt savu māmiņu, kuras laulība pēc sešarpus gadiem piedzīvoja krahu. Lai Emma Šofīlda pārāk neraizētos par vientuļi pavadītu Valentīna dienu, mazais džentelmenis viņu uzaicināja uz picēriju! Divi vien, pirmo gadu bez tēta, viņi 14.februārī vakariņoja kopā.

Kā vēsta „Telegraph”, māmiņa Emma vienmēr Maksi audzinājusi kā vīrišķīgu un atbildīgu zēnu. „Un viņš vienmēr bijis smalkjūtīgs, rūpīgs un laipns. Maksis zina mazu žestu vērtību un nozīmi,” stāsta laimīgā māmiņa.

Anglijā mītošie Šofīldi aizvadīto svētdienu jau no rīta uzāka kopā. Puika ar mammu devušies uz lielveikalu, kur „Maksis lika man aizvērt acis. Es tās turēju vaļā pusvirus, lai tomēr redzētu, kas notiek,” tagad smaidoši teic Emma. Galantais puisēns no plaukta izcēla maziņu plīša lācīti dāvanu maisā un Valentīndienas kartiņu, un par pirkumiem pie kases norēķinājās pats.

Svētku vakariņas, kurās dēls ielūdza māti.

Vēlāk zēns savu pavadoni uzaicināja uz picēriju, sakot, ka tagad abi dosies „īpašās svētku vakariņās”. Mamma atklāj, ka tajā brīdī pamanījusi – dēls līdzi nesis savu krājkasīti!

Abi notiesāja maltīti trīs (!) ēdienu apjomā, un, kad pie galdiņa pienākusi oficiante, gan viņa, gan Emma redzēja, ka prāvo rēķinu grasās apmaksāt četrgadīgais Maksis. „Mēs abas izplūdām aizkustinājuma asarās,” stāsta mamma. Skaistā Valentīndiena noslēdzās pavisam labi, proti, picērijas vadība nolēma „uzsaukt” Šofīldu pārītim šīs vakariņas! Maksis bija iepriecinājis māmiņu, labi paēdis un turklāt vēl arī savus naudas iekrājumus varēs iztērēt citreiz.

Iespējams, šis stāsts ir picērijas slēptā reklāma, taču jebkurā gadījumā – mazi zēni var pamācīties no mazā Makša!


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no telegraph.co.uk

Citi šobrīd lasa

Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 13
Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 130
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 16
Skatīt visus komentārus