Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Markus Riva un Aminata stāsta par nelaimīgu attiecību pēdējiem mirkļiem

Mūzika
8. novembrī 12:52 2018. gada 8. novembrī 12:52
Jauns.lv
Mūziķi Markus Riva un Aminata ierakstījuši kopīgu dziesmu “Last Dance”, kuras autors ir Riva, bet dziesmu producējis populārais pašmāju producents Kaspars Ansons.

Markus Riva un Aminata savstarpēji ir pazīstami jau daudzus gadus, vienlaikus cīnījušies arī Eirovīzijas nacionālajās atlasēs. 2015. gadā abi tikās Supernovas finālā, kur Markus ar dziesmu “Take Me Down” piekāpās Aminatas hitam “Love Injected”.

“Man jau sen bija doma par duetu ar Aminatu, jo patīk viņas muzikālais koncepts un attieksme pret to, ko viņa dara," saka Markus Riva, īstajā vārdā Miķelis Ļaksa.

"Veidojot savu jaunāko albumu, sarakstīju dziesmu “Last Dance”, kura jau sākotnēji bija paredzēta kā duets ar Aminatu, bet laika trūkuma dēļ līdz albuma izdošanai mums neizdevās to ierakstīt kopā. Bet šobrīd dziesma ir ieguvusi savu īsto skanējumu, pateicoties Aminatas līdzdalībai un par to man ir liels gandarījums”, par sadarbību stāsta Markus.

"Kad Markus piedāvaja kopā ierakstīt dziesmu, es ar prieku piekritu, jo zināju, ka šis noteikti būs skaists, kvalitatīvs un interesants projekts, tieši tāds, kādi Markum ir bijuši līdz šim. Dziesma "Last Dance" man ļoti patika! Patika gan melodijas uzbūve, gan teksts, gan Kaspara Ansona mūsdienīgā aranžija. Esmu ļoti priecīga par šo sadarbību un nevaru sagaidīt brīdi, kad tā tiks atrādīta pasaulei!”, atzīstas Aminata.

Procesu patīkamu darījis arī fakts, ka abi mūziķi sadarbojas ar Kasparu Ansonu - gan Aminatas dziesmas, gan arī vairākas dziesmas no Marka jaunā albuma “I Can” ir tieši Ansona roku darbs.

Dziesma ir par nelaimīgu attiecību pēdējiem mirkļiem - “Vai Tev nebūtu nekas iebilstams, ja apskautu mani cieši un paliktu te vēl pēdējo nakti un nodejotu pēdējo deju”.

Abu mākslinieku daiļradē dueti nav tapuši bieži - tiesa gan, Markus šogad izdevis veiksmīgu duetu ar ukraiņu dziedātāju Myata, kas kļuvis par lielu hitu Ukrainas radio stacijās.

Citi šobrīd lasa

Valdim Zatleram būs jau sestais mazbērns 28
Sastrēgumi, haoss un lauzti koki - Ņujorka sagaidījusi pirmo sniegu 9
Ziedojumu vākšana labsirdīgam bezpajumtniekam izrādās krāpnieciska shēma - apkrāpti tūkstošiem cilvēku 22
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал трогательное видео с Аллой Пугачевой и детьми

"Стыдно такое показывать": люди потребовали прекратить снимать "грязные и тупые" шоу Малахова