Aizsaulē aizgājuša pareizticīgo diakona četrkājainā draudzene nu kļuvusi par luterāņu arhibīskapa ģimenes mīluli. Suni pirmajās dienās Jānis Vanags sauca par Kuci, bet vēlāk pārkristīja par Sušī.

Kā arhibīskaps Vanags nosauca pieņemto miruša mācītāja suni!? FOTO 30

Izklaide
2016. gada 18. februārī 14:33
Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags atklāj, ka viņa mājā pajumti radis bez saimnieka palicis suns, ko viņš nosaucis par Kuci. Draugi svētajam tēvam iesaka četrkājainajam draugam dot citu vārdu.

Sociālajos tīklos arhibīskaps Vanags ievietojis fotogrāfiju ar savu jauno suni un lepojas, ka pieņēmis paspārnē bez saimnieka palikušu četrkājaini, kam devis pagaidu vārdu Kucis. Draugi sociālajos tīklos naski dalījās ar ierosinājumiem sunīti pārkristīt par Sisi, Deiziju, Anniņu, Džessi, Rondu, Melisu, Betu, Sāru. Izskanēja arī radošāki vārda varianti, kā Sise van Goga van Vanaga un Vanagoga... Arhibīskaps, izmēģinot suni saukt dažādos vārdos, secināja, ka vispriecīgāk asti ģimenes jaunā četrkājainā draudzene luncina, kad viņu uzrunā par Sušī, līdz ar to pagaidu Kucis pārdēvēts par pagaidu Sušī.

Nu atklājušies arī pārsteidzoši jaunumi par pieņemto suni.„Viņa ir pareizticīga sune. Saimnieks, pareizticīgo diakons ir devies pie Radītāja un Sušī meklēja jaunas mājas. Tad nu mums tagad būs ekumeniska ģimenīte,” paziņoja Jānis Vanags.

Kasjauns.lv / Foto: Facebook.com, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 130
  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 33
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 13