Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Viņa ir Krievijas interneta zvaigzne ar 300 tūkstošiem sekotāju Instagramā.

Kā 25 gadus vecā krieviete Taņa pārvērtās elegantā skaistulē. FOTO 30

Trakā pasaule
2016. gada 19. februārī 18:31 2016. gada 19. februārī 18:31
Daiļā Taņa Ribakova šobrīd ir viena no populārākajām blogerēm Krievijā, jo, atšķirībā no vairākām citām viņas „amata māsām” – cacām, Taņa savā izskatā ieguldījusi pamatīgas pūles. Agrāk viņa izskatījās pavisam citādāka: tukla, parasta sieviete.

Gluži neticami, ka attēlos redzamā jaunā dāma ir viena un tā pati sieviete! Pirms pieciem gadiem Taņa Ribakova svēra 107 kilogramus. Tagad, 2016.gadā, skaistule nu bauda slavas mirkļus sociālajos tīklos; īpaši kupls sekotāju skaits viņai ir Instagramā.

Tieši krasās pārmaiņas izskatā padarījušas Taņu par ievērojamu interneta slavenību Krievijā un nu jau arī ārpus tās robežām. Par skaistules fotogrāfijām ik dienu priecājas apmēram 300 tūkstoši cilvēku, turklāt abu dzimumu pārstāvji. Vīrieši jūsmo par attēlos redzamo skaistumu, bet sievietes iedvesmojas no Ribakovas jaunkundzes – šobrīd brunete Taņa nu nemaz vairs nelīdzinās jaunietei pirms pieciem gadiem.

 

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 35
Skatīt visus komentārus