Gvinetas Paltrovas apsargs ved pastaigā abus aktrises suņus. Mazais sunītis savulaik iegādāts bērnu priekam, bet lielais aitu sugas suns drošības dēļ, jo aktrisi jau vairāk nekā desmit gadus izseko apmāts vajātājs.

Gvinetas Paltrovas suņus pastaigā ved apsargs. FOTO 1

Slavenības
2016. gada 22. februārī 05:50 2016. gada 22. februārī 05:50
Nesen Holivudas zvaigznes Gvinetas Paltrovas (43) apsardzes vīrs manīts vedam pastaigā aktrises abus suņus netālu no viņas mājām Brentvudā, Kalifornijā.

Gvineta Paltrova ir divu suņu saimniece. Pirmais ģimenē ienāca baltais maltiešu klēpja sunītis. Abi aktrises bērni, meita Epla (11) un dēls Mozus (9), tik ilgi lūdzās pēc sunīša, ka mammas sirds iežēlojās. Tā viņu mājās nokļuva Dafodila [„Daffodil” tulkojumā no angļu valodas – „Narcise”], kas tiek saukta par Dafiju. Otrs četrkājainais mīlulis ir liels vācu aitu sugas suns. Aktrise to iegādājusies drošības nolūkos. Pirms dažām dienām viņa bija tiesā sniegt liecību pret savu izsekotāju jeb stalkeri – 66 gadus veco Danti Maiklu Soiu, kurš aktrisi vājā jau 17 gadus, sūtot vēstules un dažādus pasta sūtījumus – no apsēsti romantiskiem līdz biedējošiem un draudošiem.

Baidoties par savu un bērnu drošību Gvineta iegādājās sargsuni. Savas apsardzes komandai aktrise reiz atzinusi, ka vēlas sunim iemācīt komandas „kod” un „uzbrūc”, tik ļoti nobijusies viņa jūtās. Gvineta arī atzinusi, ka nevēlas, „lai suns gulētu ieslēgts”.

„Es biju šausmās,” viņa norādījusi nesenajā tiesas sēdē. „Man bija vajadzīga trauksmes poga.” Aktrise tiesā arī norādījusi, ka sargsuni iegādājusies savu un bērnu drošības dēļ.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 68
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 31
Pievienot komentāru