Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kešas iesniegtajos dokumentos minēts, ka "Dr.Luke" esot piespiedis dziedātāju "lietot narkotikas un alkoholu, lai reibuma stāvoklī varētu viņu seksuāli izmantot".

Mūzikas industrijas ārprāts. Dziedātājai Kešai neļauj lauzt līgumu ar producentu, kuru apsūdz seksuālā vardarbībā 1

Slavenības
2016. gada 22. februārī 16:53 2016. gada 22. februārī 16:53
Tiesa nav atļāvusi amerikāņu dziedātājai Kešai lauzt līgumu ar mūzikas producentu "Dr.Luke", kuru viņa apsūdzējusi seksuālā, fiziskā, verbālā un emocionālā vardarbībā gandrīz desmit gadu garumā.

Pagājušajā nedēļā tiesa neapmierināja Kešas prasību priekšlaikus lauzt līgumu ar producenta ierakstu studiju "Kemosabe Records", kas ir kompānijas "Sony Music" sastāvā.

"Nav atrasti pierādījumi nelabojamam kaitējumam," sacīja tiesnese Šērlija Kornreiha.

Lēmuma nolasīšanas laikā Keša izplūda asarās. Pie tiesas ēkas pulcējās fani ar plakātiem, uz kuriem bija rakstīts "#FreeKesha" ("Brīvību Kešai"), kas kļuva par bieži izmantotu mirkļbirku tviterī.

Vairāk nekā 119 000 cilvēku parakstījuši "Sony Music" prezidentam Dagam Morisam adresētu petīciju ar prasību ļaut dziedātājai atteikties strādāt ar "Dr.Luke".

Hita "Tik Tok" autore 2014.gadā vērsās tiesā, lai panāktu priekšlaicīgu līguma pārtraukšanu ar "Dr.Luke", īstajā vārdā Lukašu Gotvaldu. 28 gadus vecā dziedātāja apsūdzēja producentu seksuālā, fiziskā, verbālā un emocionālā vardarbībā gandrīz desmit gadu garumā.

Kešas iesniegtajos dokumentos minēts, ka "Dr.Luke" esot piespiedis dziedātāju "lietot narkotikas un alkoholu, lai reibuma stāvoklī varētu viņu seksuāli izmantot".

Viņa uzsver, ka ierakstu kompānija "Sony Music" esot devusi "Dr.Luke" pilnīgu radošu un finansiālu kontroli pār jaunām izpildītājām sievietēm, tādējādi pakļaujot viņas briesmām.

Pagājušā gada oktobrī "Dr.Luke" pret Kešu ierosināja lietu par nomelnošanu.

LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 9
Lidojums ar vintedža piesitienu: tā izskatās vienā no interesantākajiem Rīgas dzīvokļiem 6
Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Pievienot komentāru