Aktrise Emīlija Klārka „BAFTA Awards” balvu vakarā šā gada februārī un „Zelta Globusu” ceremonijā šā gada janvārī.

Seriāla "Troņu spēle" aktrise pieņēmusies svarā. Vai viņa mums kaut ko nestāsta? FOTO 6

Slavenības
2016. gada 24. februārī 13:08 2016. gada 24. februārī 13:08
Seriāla „Troņu spēle” („Game of Thrones”) aktrise Emīlija Klārka (29) īsā laika posmā ievērojami pieņēmusies svarā. Faniem aizdomas, ka aktrise varētu būt mazuļa gaidībās.

Nesen Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notika gadskārtējā britu kino balvu ceremonija, ko nereti mēdz dēvēt par „britu Oskariem”. To apmeklēja arī plejāde Holivudas zvaigžņu. Viņu vidū bija arī 29 gadus vecā aktrise Emīlija Klārka, kas pazīstama pēc lomām seriālā „Troņu spēles” un filmā „Terminators: Genisys”.

Aktrise balvu ceremoniju apmeklēja sarkanā kleitā, ko darinājis zīmols „Victoria Beckham”. Tērpam viņa bija pieskaņojusi „Jimmy Choo” augstpapēžu kurpes un „Tiffany & Co” rotaslietas.

Taču balvu ceremonijas skatītājus viņa nepārsteidza ar eleganto apģērbu un rotaslietām, bet gan ar izmaiņām auguma aprisēs. Daudzi izteikuši minējumus, ka aktrise pārstājusi sekot savam izskatam tūlīt pēc tam, kad žurnāls „Esquire” nosaucis viņu par seksīgāko sievieti pasaulē. Savukārt aizvadītā gada nogalē Klārka parakstīja līgumu ar modes namu „Dior”, kļūstot par viņu jaunākās juvelierizstrādājumu kolekcijas „Roses des Vents” reklāmas seju. Šīs straujās vizuālās izmaiņas likušas faniem aizdomāties, ka viņu iemīļotā aktrise iespējams ir bērniņa gaidībās.

Seriāla „Troņu spēles” sestās sezonas pirmizrāde gaidāma šā gada 24. aprīlī.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Būt otrajai sievai. Tas nav tik vienkārši, kā izskatās 6
Doles salā paveras baiss skats - tīklos virs zivju dīķiem karājas beigti un pusbeigti putni 23
Viņas Majestātes titulu princesei Diānai izlēma atņemt Čārlzs, nevis karaliene
Skatīt visus komentārus