Pēc 9 mēnešu sarakstes feisbukā un virtuāli piesolīta gredzena viņa nolēma pamest visu un triekties pāri okeānam pie sava "sapņu prinča". Taču patiesība izrādījās skumjāka...

Pārdot visu un triekties pie feisbukā satikta "babņika" - šīs sievietes naivumam nav robežu! FOTO. VIDEO 35

Trakā pasaule
2016. gada 24. februārī 19:03 2016. gada 24. februārī 19:03
Stāsts par šīs sievietes cerībām, sapņiem, ilgām un realitāti februāra sākumā pāršalca britu tabloīdus. Proti, īsi pirms Valentīndienas publikas vērtējumam nonāca 40 gadus vecās Evangelīnas "aizkustinošais" mīlasstāsts - bijusī skolotāja pārdeva visu savu iedzīvi, lai no Lielbritānijas triektos uz Kanādu, kur dzīvo viņas "princis". Princis, ko šī dāma nekad mūžā nebija satikusi, bet bija gatava precēties turpat lidostā Ontario tieši 14.februārī.

Kā vēsta vairāki britu mediji, 40 gadus vecā Evangelina iemīlējās mačo tipa vīrietī Derilā sociālajā tīklā "Facebook", kur izskatīgais 38 gadus vecais vīrietis sāka viņu valdzināt ar pagalam vienkāršiem mīlas tekstiem. Derils dzīvo Kanādā, bet Evangelīna - Eiropā, Hertfordšīrā.

Viņi sarakstījās gan datorā, gan telefonā teju 9 mēnešus; pielūdzējs naski sūtīja selfijus ar savu labi trenēto torsu, līdz janvārī viņš bildītē savai "izredzētajai" atsūtīja arī saderināšanās gredzenu. Derils, ja var ticēt viņa sniegtajai informācijai, ir dziesminieks, dziesmu tekstu autors, un, spriežot pēc viņa aktivitātēm, sevī iemīlējies narciss. Cik zināms, viņam ir 10 gadus veca meitiņa Ališa no iepriekšējām attiecībām.

"Iemīlējos viņā no pirmā acu uzmetiena," par savu aizraušanos stāsta sieviete, "viņu sauc tieši tāpat kā manu bijušo, un arī vizuāli Derils ir ļoti līdzīgs bijušajam," - ar šādiem argumentiem Evangelīna pamato savu iemīlēšanos vīrietī, kuru nekad mūžā nebija pat satikusi. Visa sarakste vainagojās ar viņas lēmumu pamazām pārdot visu, kas dāmai pieder, lai pārceltos uz Kanādu pie mīļotā un sāktu jaunu dzīvi. Viņas naivumu var arī saprast, jo mīlnieka teksti (attēlos galerijā zemāk) ne pārāk nobriedušu prātu spēj valdzināt: mūžīgās mīlas solījumi, "esmu traks pēc tevis", "ilgojos" un tā tālāk...

Viņa pārtrauca skolotājas gaitas, pārdeva visu sev piederošo. Abu plāns bijis apprecēties tieši tikšanās dienā 14.februārī. Kas no tā iznāca, nav grūti uzminēt. Skaistais mīlas burbulis, protams, pārplīsa, jo atklājās, ka Kanādas "lovelass" raksta ne tikai Evangelīnai, mīl ne tikai Evangelīnu un bildītes ar bildinājuma gredzeniem arīdzan sūta vēl vairākām naivām romantiķēm.

Jocīgi, bet pat tad, kad patiesība par Derila rotaļām sociālajos tīklos nāca gaismā, tas nav bijis šķērslis naivajai dāmai ticēt, ka viss vēl būs labi un viņi būs kopā. Tikmēr iznesīgais vīrietis savas valsts tabloīdiem paudis, ka angliete visu šo stāstu sadomājusi un pati dzīvojusi nepamatotās cerībās.

Lai nu kā, nav zināms, vai dāma vispār ieradās Kanādā 14.februārī un satika savu aizjūras princi; visticamāk, ka ne. Iespējams, šis stāsts īsi pirms Valentīndienas ticis speciāli izveidots kā PR kampaņa izskatīgajai brunetei Evangelīnai, jo paralēli mīlasstāstam izskan viņas cerības kļūt par atzītu dziedātāju. Arī šāds farss mūsdienās var kalpot par karjeras atspērienu. Stāsta galvenais varonis Derils vienā no saviem ierakstiem feisbukā tā arī norāda - ka ticis ievilkts popularitāti alkstošas sievietes izdomātā stāstā un viņam ar šo Evangelīnu īstu attiecību nemaz neesot.

Evangelinas "mīlasstāsts":

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix

Citi šobrīd lasa

Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 38
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 6
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 39
Skatīt visus komentārus