15 Foto
Elinora (22) un Adele (27). Līdzība ir, piekritīsiet!

Pamēģini uzminēt, kura ir Adele, bet kura – viņas dubultniece. FOTO 9

Izklaide
2016. gada 25. februārī 19:31
Zviedrijā dzīvo jauna, skaista meitene vārdā Elinora Helborga, kuras fantastisko līdzību ar britu mūzikas zvaigzni Adeli pamanījuši tūkstošiem cilvēku.

22 gadus vecā jauniete sākotnēji nemaz necentās speciāli līdzināties dziedātājai Adelei. Viņa, gluži tāpat kā daudzi citi sociālo tīklu lietotāji, savus selfijus un citas bildītes ievietoja Instagramā, un vienā brīdī zem attēliem sāka rindoties svešinieku komentāri, kuros norādīts: tu esi ārkārtīgi līdzīga Adelei!

Kādu dienu Elinoras Helborgas māsa internetā ievietoja kolāžu no attēliem, kur vienādās pozās, vienādās gaismās, frizūrās un meikapā redzamas Elinora un Adele. Tik daudzi nespēja sievietes atšķirt! Un jauniete vienā momentā kļuva slavena virtuālajā realitātē.

„Es domāju,  ka Adele ir ļoti skaista sieviete, tāpēc vārdus par mūsu līdzību uztveru kā komplimentus,” zviedru medijiem stāsta 22 gadus vecā skaistule. Viņa arīdzan nereti saņem uzaicinājumus no svešiem ļaudiem nofotografēties kopā.

Starp citu, dziedāšana tuva arī Elinorai. „Es pat dziedu diezgan labi, bet ne tik labi, lai sacenstos ar Adeli,” viņa saka, „tāpēc publiski nedziedu”. Zviedrijā norisinās dubultnieku konkurss, un par to Elinora teic, ka varētu šādā sarīkojumā piedalīties.

Bilžu galerijā starp bildēm ir gan Adele, gan Elinora. Pamēģini tās atšķirt, neizlasot atšifrējumu fotogrāfijas apakašā.

 

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Reirs pat nevarot normāli strādāt. Labklājības ministrija skaidro, kādēļ brūk tās ēka 14
  • 7 gadus veca meitene uzraksta vēstuli, ka vēlas strādāt Google. Un saņem pārsteidzošu atbildi! 5
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 27