23 Foto
Pita Andersona atraitne Anna Andersone ar kolēģiem Mārci Liepiņu un Kārli Paukšti no Pita grupas "The Swamp Shakers”, Pita Andersona slavas sienu atklājot.

Ģimenei klātesot, atklāj Pita Andersona slavas sienu. FOTO 4

Izklaide
2016. gada 26. februārī 15:44
"Latvijas 1. rokkafejnīcas. Reiterna nams" četru gadu jubilejas svinību ietvaros 25. februāra vakarā rokkafejnīcā tika atklāta mūžībā aizgājušajam Latvijas rokenrola karalim Pitam Andersonam veltītā slavas siena, kā arī notika viņa "rockabilly" grupas "The Swamp Shakers" koncerts.

Slavas sienā eksponētas lietas, kas saistītas ar Pitu Andersonu – mūziķa ģitāra, skatuves tērpi, kurpes, arī viņa slavenā leoparda raksta žakete, ar kuru Pits pārsvarā uzstājās. Slavas sienu atklāja rokkafejnīcas īpašnieks Raivo Mediņš un Pita Andersona dzīvesbiedre Anna Andersone ar grupu "The Swamp Shakers", ar kuru reiz muzicēja Pits Andersons.

Tikmēr “Latvijas 1. rokafejnīcas. Reiterna nams” četru gadu jubilejas svinības turpināsies vēl divas dienas. Piektdienas vakaru atklās jaudīgs grupas "Inokentijs Mārpls" koncerts, bet turpinājumā līdz pat rīta gaismai par dejām un jautrību gādās veiksmes un izdošanās ansamblis "Rock’n’Berries". Savukārt svētku kulminācijā - ssestdienas, 27. februāra, vakarā - notiks leģendārās grupas "Līvi", kas šogad svin nozīmīgo 40 gadu jubileju, koncerts "Līvi. 40. Deviņvīru spēks ir modies". Koncerta autors ir Ainars Virga.

Pita Andersona atraitne Anna Andersone sajūsmā par Pita Andersona slavas sienu Latvijas 1. rokkafejnīcā.

 

Kasjauns.lv/Foto: Anete Janševica
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 7
  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 1
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 30