Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Intaram Busulim jau 14 gadu ir suns Uno.

Intaram Busulim jau 14 gadus ir suns Uno. FOTO 20

Slavenības
2016. gada 29. februārī 07:50 2016. gada 29. februārī 07:50
Jau 14 gadus Intara Busuļa uzticamais draugs ir suns Uno. „Tagad gan paslikti dzird, bet, kad iet pa pilsētu, pie meitenēm pieiet, riet māk, viss ar viņu ir kārtībā,” par Uno teic Busulis.

„Viņa mammai bija divi metieni, bet pēc dažiem gadiem piedzima vēl viens kucēns. Vienīgais. Tāpēc arī nosaucām par Uno, kas tulkojumā no itāļu valodas nozīmē ‘viens’. Neviens no viņa radiem tā neizskatās – cita spalva, cits purns. Viņš bija pēdējais, bet brāļu un māsu viņam daudz,” par suņa ienākšanu ģimenē stāsta Busulis.

Intars arī atklāj, ka suns lieliski sadzīvo ar trim viņa bērniem. „Bērni viņu var staipīt, cik vien vēlas. Uno ir pusgadu vecāks par manu dēlu, un puika pirmais iesāka sunīti mocīt. Reiz iebāza viņam rīklē roku, mēs skatāmies – roka jau iekšā līdz elkonim, bet Uno tikai ar zīmēm rāda, ka viņam kaut kas nepatīk. Bet bērni taču neklausa, un Uno vienkārši pacieš. Pašlaik vēl turpinās viņa mocības, pati mazākā arī viņu staipa. Bet Uno patīk, ja ar viņu spēlējas, par viņu priecājas: „Uno atnācis! Uno atnācis!” Viņam tīk vārtīties sniegā – atnāk līdz ausīm viss vienos sniega pikučos. Reiz ar Uno divatā palikām mājās, un tad viņš gandrīz neko neēda, nespēlējās, jo viņam patīk, kad visa ģimene ir kopā,” stāsta Busulis.

 

Kasjauns.lv/Foto: Jolanta Beinaroviča (cocktail.lv)

Citi šobrīd lasa

Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 18
Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 9
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 1
Skatīt visus komentārus