Bija vērts gaidīt. 22 gadus pēc pirmās nominācijas "Oskaram" Leo to beidzot saņēma.

...un vairs nekādas bimbāšanas! Sociālo tīklu asprāši atzīmē Di Kaprio triumfu. FOTO. VIDEO 10

Trakā pasaule
2016. gada 29. februārī 10:26 2016. gada 29. februārī 10:26
Šis rīts nāca ar svētām ziņām no aizokeāna - diženais aktieris Leonardo Di Kaprio pēc pāris desmitgažu gaidīšanas beidzot savās rokās turēja "Oskara" statueti. Augstajam godam viņš kopumā ticis nominēts sešas reizes, taču nekad balvu nebija saņēmis. Nu tas noticis.

Ar Oskaru rokās "Titānika" kuģa priekšgalā - šāds attēls kā pirmais parādījās interneta vidē jau brīdi pēc tam, kad kļuva zināms: Leo beidzot novērtēts visaugstākajā līmenī. Kā zināms, iepriekš gadu gadiem asprāši sociālajos tīklos iesmēja par nabaga nelaimīgo aktieri, kurš kā nevar, tā nevar aizsniegties līdz Oskaram. Di Kaprio kontā jau kopš deviņdesmito gadu sākuma rindojas virkne spožu lomu, turklāt zināms, ka sevišķi efektīgi viņam padodas izjusta raudāšana kameras priekšā. Tieši raudāšana visbiežāk tikusi apspēlēta asprātīgās kolāžās un īsos video.

 

Pats aktieris sociālajā tīklā "Facebook" drīz pēc ceremonijas noslēguma gan nevienojās ar jokotājiem vienā elpā; viņš slavas zenītu izmantoja tam, lai piesaistītu pasaules uzmanību globālai problēmai, proti, klimata pārmaiņu ligai. Pēc pateicības vārdiem Kinoakadēmijai, Di Kaprio pavēstīja, ka vienīgā jēga saņemt šo balvu ir iespēja pievērst uzmanību globālajai sasilšanai - mums visiem esot jāiesaistās. Aktieris ieteica visiem apmeklēt vietni MomentforAction.org.

Di Kaprio "Oskaru" nomināciju vēsture un balvas NEsaņemšana īsā video:

Melns jociņš par to, kā viss varēja beigties šogad:


Kasjauns.lv/Foto: Facebook/AFP/EPA/Reuters

Citi šobrīd lasa

Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Skatīt visus komentārus