Kembridžas hercogiene Ketrīna tenisa meistarklasē.

Hercogiene Ketrīna ir lieliskā sportiskā formā! FOTO 1

Slavenības
2016. gada 29. februārī 16:18 2016. gada 29. februārī 16:18
Prinča Viljama (33) sieva Kembridžas hercogiene Ketrīna (34) nesen kā piedalījusies tenisa meistarklasē, kur nodemonstrējusi savu lielisko fizisko formu.

Kembridžas hercogiene Ketrīna viesojusies Skotijas pilsētā Edinburgā, kur apmeklējusi treneres Džūdijas Marejas vadīto meistarklasi tenisā. Marejas kundze ir skotu vadošā tenisista Endija Mareja mamma.

Ketrīna ir liela tenisa fane un pēc vīra vārdiem, arī pati ir talantīga spēlētāja. Pirms dažām dienām hercogiene apmeklējusi vienu no skolām Skotijas galvaspilsētā. Viņa bija ģērbusies baltā „Nike” krekliņā ar pusgarām piedurknēm, 325 eiro vērtos zīmola „Monreal London” legingos un „Asics” sporta apavos 150 eiro vērtībā.  

Kopā ar citiem meistarklases apmeklētājiem Ketrīna izpildīja vingrinājumus, leca pār šķēršļiem un demonstrēja balansa izjūtu, cenšoties noturēt tenisa raketi ar viena pirksta palīdzību.

„Viņai piemīt ļoti spēcīgs sāncensības gars,” norādījis viens no meistarklases apmeklētājiem. „Bija acīmredzams, ka viņa gūst baudu no šī treniņa un dievina tenisu. Viņa atzina, ka līdz ar bērnu piedzimšanu, tenisu iznākot uzspēlēt aizvien retāk.”

Kasjauns.lv . Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Alpos apprecējušies Eva Ikstena un Voldemārs Johansons 22
Tā bija Porziņģa vaina! Atklājas patiesība, kā no “Knicks” tika izmests leģendārais Fils Džeksons 13
Krievu tūristi turku viesnīcā zog tualetes papīru 65
Pievienot komentāru