23 Foto
Dāmām „Gain Fast” izpildījums lika patikā diet, dziedāt līdzi un gavilēt.

Dāmas ekstāzē, kā "Gain Fast" izpilda "Jumpravas" veco dziesmu. FOTO 16

Izklaide
2016. gada 1. martā 08:25
26. februārī, atpūtas klubā „9.vilnis” notika grupas „Gain Fast” jaunā singla prezentācijas koncerts, kura ietvaros grupa prezentēja dziesmu „Tālu aizgāja” no leģendārās grupas „Jumprava” repertuāra.

Lai novērtētu grupas „Gain Fast” sniegumu, uz koncerta norises vietu bija ieradušies arī „Jumpravas” mūziķi, kas no kluba VIP balkonā vēroja uzstāšanos. Pēc dziesmas pirmatskaņošanas „Jumpravas” mūziķi devās uz skatuves, lai saveicinātos ar „Gain Fast” solistu Kasparu Zlidni un viņa grupas biedriem, un atzinīgi novērtēja izpildījumu.

Koncerta laikā Kaspars Zlidnis ar grupu no klātesošajām daiļā dzimuma pārstāvēm saņēma skaļas ovācijas un aplausus. Skanot dziesmām, dāmas gan dejoja, gan iemūžināja grupas uzstāšanos savos viedtālruņos. Sarunā ar portālu Kasjauns.lv Zlidnis ziņoja, ka „Jumprava” ir viena no viņa skolas laika iemīļotākajām grupām. „Jau tad popielas konkursos attēlojām „Jumpravu”, kā arī kasešu magnetofonā miksējām viņu ierakstus un dziedājām pa virsu. Pat necerējām, ka vīri no „Jumpravas” pagodinās mūs ar savu klātbūtni šajā vakarā,” teica Zlidnis.

Divas grupas uz vienas skatuves! Grupa „Jumprava” sveic grupu „Gain Fast” ar lielisku Jumpravas dziesmas „Tālu aizgāja” interpretāciju.
„Jumprava” izpilda „Tālu aizgāja”

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  9
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 12