Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dāmām „Gain Fast” izpildījums lika patikā diet, dziedāt līdzi un gavilēt.

Dāmas ekstāzē, kā "Gain Fast" izpilda "Jumpravas" veco dziesmu. FOTO 16

Slavenības
2016. gada 1. martā 08:25 2016. gada 1. martā 08:25
26. februārī, atpūtas klubā „9.vilnis” notika grupas „Gain Fast” jaunā singla prezentācijas koncerts, kura ietvaros grupa prezentēja dziesmu „Tālu aizgāja” no leģendārās grupas „Jumprava” repertuāra.

Lai novērtētu grupas „Gain Fast” sniegumu, uz koncerta norises vietu bija ieradušies arī „Jumpravas” mūziķi, kas no kluba VIP balkonā vēroja uzstāšanos. Pēc dziesmas pirmatskaņošanas „Jumpravas” mūziķi devās uz skatuves, lai saveicinātos ar „Gain Fast” solistu Kasparu Zlidni un viņa grupas biedriem, un atzinīgi novērtēja izpildījumu.

Koncerta laikā Kaspars Zlidnis ar grupu no klātesošajām daiļā dzimuma pārstāvēm saņēma skaļas ovācijas un aplausus. Skanot dziesmām, dāmas gan dejoja, gan iemūžināja grupas uzstāšanos savos viedtālruņos. Sarunā ar portālu Kasjauns.lv Zlidnis ziņoja, ka „Jumprava” ir viena no viņa skolas laika iemīļotākajām grupām. „Jau tad popielas konkursos attēlojām „Jumpravu”, kā arī kasešu magnetofonā miksējām viņu ierakstus un dziedājām pa virsu. Pat necerējām, ka vīri no „Jumpravas” pagodinās mūs ar savu klātbūtni šajā vakarā,” teica Zlidnis.

Divas grupas uz vienas skatuves! Grupa „Jumprava” sveic grupu „Gain Fast” ar lielisku Jumpravas dziesmas „Tālu aizgāja” interpretāciju.
„Jumprava” izpilda „Tālu aizgāja”

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 24
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Skatīt visus komentārus