Amerikāņu aktieris un mūziķis Frenks Stalone ar ar brāļa Silvestra Stalones sievu un meitām filmas "The Expendables 3" ("Neiznīcināmie 3") pirmizrādē Losandželosā 2014.gada 11.augustā.

Silvestra Stalones brālis pasaka visu, ko domā par "Oskaru" dalītājiem 4

Slavenības
2016. gada 1. martā 18:05 2016. gada 1. martā 18:05
Amerikāņu aktiera Silvestra Stalones brālis Frenks pirmdien nopēlis ASV Kinoakadēmiju par to, ka tā nav piešķīrusi "Oskara" balvu par Stalones tēlojumu filmā "Creed" ("Rokijs: Krīda mantojums").

69 gadus vecais aktieris par lomu saņēmis "Zelta globusa" balvu. Viņam tika prognozēta uzvara arī svētdienas "Oskara" balvu ceremonijā.

Taču "Oskars" par labāko otrā plāna lomu tika piešķirts trillera "Bridge of Spies" ("Spiegu tilts") aktierim Markam Railensam.

"Kinoakadēmijai vajadzētu kaunēties," dusmīgi tvītoja 65 gadus vecais aktieris un mūziķis Frenks Stalone. "Ir taču skaidrs, ka Slajam bija jāuzvar. Kāds vēl Marks? Kārtējās Holivudas muļķības."

Stalones jaunākais brālis izteicās, ka Railensam esot "jākaunas" par to, ka viņš saņēmis apbalvojumu Stalones vietā, kurš paveicis "vēsturisku darbu", izveidojot divus ļoti slavenus filmu varoņus.

Filmas par bokseri Rokiju ASV vien nopelnījušas apmēram 1,7 miljardus dolāru (1,5 miljardus eiro), kamēr Vjetnamas kara veterāna Džona Rembo filmu sērijas kopējie ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros ir 674 miljoni dolāru (619 miljoni eiro).

"Šī ir trešā reize, kad Slajam nav piešķirta balva par "Rocky", "Cop Land" un "Creed". Jaunie balsotāji," sociālajos tīklos sūdzas Frenks Stalone.

Stalone nebija nominēts "Oskara" balvai par 1997.gada krimināldrāmu "Cop Land" ("Policisti").

Tikmēr aktieris sociālajā tīklā "Instagram" publicēja savu attēlu no "Oskaru" ceremonijas. "Visiem "īstajiem Rokijiem" pasaulē vēlos pateikt - nekad neatsakieties no sapņiem, nepadodieties! Paldies par atbalstu," viņš raksta.

Vēlāk viņš apstiprināja, ka esot "ļoti laimīgs". "Lūdzu saprotiet manu brāli, viņš ir tik emocionāls tāpēc, ka vēlas mani pasargāt un vēl man vislabāko," norādīja Stalone. "Dzīve ir laba!"

Vairākas slavenības paudušas atbalstu Stalonem. To vidū bija televīzijas personība Pīrss Morgans, amerikāņu aktrise Mia Ferova un aktieris Arnolds Švarcenegers.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 89
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtubere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 44
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 4
Skatīt visus komentārus