Viņa mute izskatās kā vīrietim nepiederoša, ķēmīgi uzkrāsota. Taču tā ir slimība, ar kuru nu 30 gadus vecais modelis lepojas!

Reiz šis puisis ļoti kaunējās no sava izskata, bet tad... VIDEO 5

Trakā pasaule
2016. gada 3. martā 14:00 2016. gada 3. martā 14:00
Viņam ir satriecošs augums, glīti sejas panti un neskaitāmi tetovējumi uz ķermeņa. Tomēr viņam jāsadzīvo ar slimību, kas reiz puisi iedzina pamatīgos kompleksos.

Jau kopš pusaudžu gadiem - faktiski pusi savas dzīves - Darius Vernons dzīvoja, kaunēdamies no sava izskata. Šobrīd 30 gadus vecais Darius ķermeņa defektu pārvērtis efektā un pat strādā par modeli!

Vernons sirgst ar Vitiligo slimību, kas nozīmē gaišus pigmenta laukumus uz viņa visnotaļ tumsnējās ādas. Šāda pati kaite bija arī melnādainajam mūziķim Maiklam Džeksonam, kurš dzīves laikā sevi "izbalināja" pavisam baltu.

Darium ir baltas rokas, elkoņi, rozā lūpas un gaiši ādas laukumi vēl citviet uz ķermeņa. Kopš 14 gadu vecuma šis londonietis darīja visu, lai vismaz publiskās vietās neviens neredzētu šos defektus, taču nu jau pāris gadu vīrietis guvis pašpārliecinātību par sevi un pat pelna naudu ar savu īpatnību, Vitiligo.

Viņš nevairās no publicitātes, jo vēlas iedvesmot arī citus viņam līdzīgos ļaudis beigt kautrēties no ādas raibuma un pārvērst defektus efektā. Vairāk par iedvesmojošo jauno vīrieti skaties video:


Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 105
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
Skatīt visus komentārus