40 Foto
Aiga Rēdmane bieži veidojusi žurnāla „Pastaiga” stilu, kā arī fotografējusi daudzas slavenas latviešu dāmas. Nu atklāts viņas darbu apkopojums „Viņas var!”.

Aigas Rēdmanes izstādē "Viņas var!" pulcējas fotografētās slavenības. FOTO 4

Izklaide
2016. gada 4. martā 04:50
Atzīmējot sievišķīgāko mēnesi gadā – martu, portretu un modes fotogrāfe Aiga Rēdmane atklājusi izstādi „Viņas var!”. Pasākumā piedalījās vairākas sabiedrībā zināmas dāmas, kuru portretus iemūžinājusi Aiga.

Izstādē apskatāmas Latvijas sabiedrībā plaši pazīstamu sieviešu, piemēram, bijušās Latvijas Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, aktrises Sandras Kļaviņas, rakstnieces Daces Rukšānes, dizaineres Ineses Ozolas, mākslinieces Elitas Patmalnieces, balerīnas Zanes teikmanes u.c. portretu bildes.  

Izstādes, kas atklāta tirdzniecības centrā „Domina Shopping”, varones ir personības no visdažādākajām jomām – mākslas, biznesa, politikas. Viņas visas iedvesmo ar savu sievišķību, sirdsgudrību, mērķtiecību un skaistumu. Viņas var! Kopumā izstādē redzamas 19 fotogrāfijas, kas tapušais laika postā no 2012. līdz 2016. gadam.

Aiga Rēdmane ir modes un portretu fotogrāfe, kura veido vāku, interviju un stila lapu fotogrāfijas lielākajiem Latvijas žurnāliem kopš 2011. gada. Viņas veidotajiem portretiem raksturīga modes fotogrāfijas estētika, maigas gaismēnas un sulīgas krāsas.

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 122
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 26
  • Murgs... teroristi grasījās spridzināt slaveno Rialto tiltu Venēcijā 8