Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no privātā arhīva

Salcevičai jauns sirdsāķītis un rozā briļļu periods: "Esmu iemīlējusies!"

Slavenības
10. augustā 06:06 2018. gada 10. augustā 06:06
Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Slavenību stiliste Indra Salceviča (36), kura pavasarī izlēma mest mieru tievēšanai un baudīt dzīvi tādā ķermenī, kādu Dievs viņai devis, šovasar ļāvusies jaunām attiecībām. „Esmu iemīlējusies,” viņa atzīst žurnālam "Kas Jauns".

Indras jaunais draugs ir barista jeb kafijas pagatavošanas speciālists Kaspars Bērziņš (31), kurš pēc deviņiem Anglijā nodzīvotiem gadiem, kur apguvis inženierzinātni, pirms pusotra gada atgriezies dzimtenē.

Foto: no privātā arhīva

„Tagad izdzīvoju un izbaudu tik skaistu un romantikas piesātinātu rozā briļļu periodu, par kādu pusaudzes gados savu kompleksu dēļ pat sapņot neuzdrīkstējos!” atzīst Salceviča, kura ar savu radikālā sevis mīlēšanas blogu Morethansize.com kļuvusi par iedvesmas avotu daudzām sievietēm, kuru auguma parametri neatbilst sabiedrībā pieņemtajiem standartiem.

Kā atzīst Indra, attiecības izveidojušās strauji. „Aptuveni pirms pieciem mēnešiem iepazināmies saistībā ar vienu projektu, kas notika Siguldā. Manās acīs viņš bija simpātisks vīrietis, bet īpaši nepievērsu viņam uzmanību, jo biju arī iedziļinājusies darbā pie projekta. Tāpat neievēroju, ka viņam būtu radušās pret mani kādas simpātijas. Pēc projekta par Kasparu pat nedomāju, bet pēc dažiem mēnešiem sakontaktējāmies iepazīšanās lietotnē "Tinder", ko biju iecienījusi kā aizraujošu iepazīšanās platformu."

"Dīvainākais ir tas, ka tad, kad Kaspara fotogrāfijai atzīmēju pirmo „patīk”, nemaz neatpazinu, ka tas ir tas pats simpātiskais vīrietis, ar ko biju kopā strādājusi Siguldā. Vēlāk atklājās, ka arī Kaspars uzreiz nebija atpazinis mani. Kā pēc tam stāstīja Kaspars, tikai pirmās sarakstes dienas pašā vakarā viņš sapratis, kas esmu. Man gan par to viņš uzreiz neko neteica,” atklājusi Indra.

Indra un Kaspars šovasar festivālā "Positivus". (Foto: Mārtiņš Ziders)

Jau nākamajā dienā Kaspars Indru uzaicinājis uz tikšanos - kopā iedzert kafiju. „Man jau patīk vīrietim tāda attieksme, ka nevelk gumiju. Vai nu ir, vai nav. Ja ir, tad satiekas vēl, ja nav, tad vairs nesatiekas. Manuprāt, sarakstes, kas ilgst mēnešus, ir iespējamas tikai tad, ja vīrietis dzīvo ārpus Latvijas un gluži fiziski nevar satikties. Bet, ja vīrietis netiekas jau pirmajā nedēļā, kad viņam parādās interese, tad, manuprāt, tur nav kaut kas tīrs," tā Indra.

Saistītās ziņas

Stiliste Indra Salceviča maina profesiju - viņa kļuvusi par iedvesmas avotu apalītēm 60
Stiliste Indra Salceviča ļoti slavē Latvijas aktieru stilu
Ar parūkām galvā Eilands, Reiniks, Salceviča un Baumane uzsāk "Ideālo vakariņu" jauno sezonu. FOTO. VIDEO 43

Sīkāk par pirmo randiņu, abu kopīgo atpūtu, izklaidi un peldi kailiem jūrā lasiet Salcevičas stāstā žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Video: dzērājšoferis Rīgā sarīko pamatīgu teātri: ieslēdzas mašīnā, ignorē policistus un malko marinētu gurķu marinādi 14
Policiste studentes Sintijas Bāliņas mīklainās nāves izmeklēšanā nav ievērojusi likumu 5
Dženovas katastrofa: zaļā furgona šoferi no nāves ķetnām izrāva nejaušība. Itāļu dusmas par notikušo aug 26

Появились новые доказательства беременности герцогини Меган 1

"В Латвии я Человек, имеющий права и свободы, здесь нет коррупции, все равны перед законом": российский иммигрант нашел духовные ценности в Риге 2