Raitis Skrastītis nevēlējās ballītē vērot vēderdejotājas priekšnesumu, tāpēc slēpās aiz pelēka aizkara.

Kāzu šovā vilšanās vecpuiša ballītē. Līgavainis slēpjas no vēderdejotājas. FOTO 56

Izklaide
2016. gada 7. martā 22:03 2016. gada 7. martā 22:03
TV3 šovs „Kāzu gūstā” jau pusē, un nu kārta pienākusi dalībniekiem izbaudīt draugu un radu sarīkotās vecpuišu un vecmeitu ballītes. Raitim Skrastītim draugu sagādātais pārsteigums nebija pa prātam, puisis slēpās aiz aizkara.

Vecpuiša ballīti Raitim Skrastītim uzņēmās rīkot viņa draugs Rihards un māsa Kaiva Skrastīte. Abi uzstāja, ka ballītē bez brauciena ar kvadracikliem vajag arī striptīzdejotāju. Tomēr ar tās meklēšanu tik viegli negāja, tāpēc jaunieši nolīga vēderdejotāju. Acīmredzot viņi Raiti ne pārāk labi pazīst, jo topošais vīrs par sarūpēto pārsteigumu nemaz nepriecājās. Viņš pat steidzās paslēpties aiz necaurspīdīga aizkara un draugus nosauca par idiotiem.

Raita līgaviņa Agnese Barkāne gan precīzi paredzēja sava mīļotā reakciju šādā situācijā: „Ja būs striptīzs, es zinu, ko viņš teiks: „Puiši jūs viņu pasūtījāt, jūs arī izklaidējaties. Man ir mana meitene!”” Un līdzīgi arī notika.

Tikmēr vēderdejotāja izdarīja savu darbiņu - nodejoja pasūtīto deju - un kā atzina raidījumam «Bez tabu» pēc šī uznāciena jutās pazemota. Vēlāk, uzzinot Raita rīcības iemeslus, viņa puisi saprata. Savukārt Raita līgavai Agnesei vecmeitu ballīte bija izdevusies un viņa paguva gan uzspēlēt pludmales volejbolu, gan atpūsties draudzenes dzīvoklī.

 

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Vieglatlētei Aigai Grabustei kāzas lauku stilā 12
8 svarīgas lietas, ja vēlies tikt vaļā no apaļīga vēderiņa 2
Porziņģis parādījis, kādos īpaši patriotiskos apavos šovasar spēlēs Latvijas izlasē 1
Skatīt visus komentārus