Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rezervējot atvaļinājumu, iespējams, vērts doties uz Prāgu 1.jūnijā.

Priecīga ziņa masturbācijas faniem: visi lūgti ierasties uz kopīgu tusiņu Prāgas centrā 59

Trakā pasaule
2016. gada 10. martā 15:03 2016. gada 10. martā 15:03
Patīk un padodas samīļot pašam sevi? Tad šī ir ziņa tev: 1.jūnijā jau pulksten 9. no rīta Prāgā, Čehijas galvaspilsētā, plānots flešmobs jeb tā sauktā zibakcija visiem pašapmierināšanās cienītājiem.

Sarīkojums plānots Prāgas vecpilsētas pašā sirdī Staromestskas laukumā, un ar kopīgu tusiņu nolemts ieskandināt vasaras sākšanos, vēsta LiveNews.cz.

Idejas aktīvisti izveidojuši arī savu feisbuka lapu, kur aicināti pieteikties potenciālie dalībnieki ( https://www.facebook.com/events/238760666464722_ ). Kā ziņo akcijas autori, zibakcija tiks uzskatīta par izdevušos, ja atnākušajiem izdosies „beigt reizē otram sejā”. Skatoties sejā vai „trāpot” sejā – vadlīniju nav.

Lustīgajam sarīkojumam savu dalību apstiprinājuši jau 7000 onānistu un vēl četri tūkstoši norādījuši, ka gatavojas turp doties. Interesentiem gan rodas vairāki jautājumi, uz kuriem atbildes vēl jāgūst. Proti, cilvēkiem interesē, vai flešmobs paredz apmierināt vienam otru, vai jādarbojas solo; kā arī nav skaidrības par „dresscode” – jāatnāk plikam, pusplikam vai ikdienas apģērbā. Informējam, ka 1.jūnijs šogad iekrīt darbadienā, trešdienā.

Kasjauns.lv/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 34
Skatīt visus komentārus