Maksims Galkins (pa kreisi) vairs nav Krievijas TV šova “Dejas ar zvaigznēm” vadītājs, viņa vietā tagad ir Gariks Martirosjans.

Galkinu atlaiž no darba televīzijā! Par ko? 35

Slavenības
2016. gada 11. martā 07:26 2016. gada 11. martā 07:26
Humorists, krievu estrādes zvaigznes Allas Pugačovas vīrs Maksims Galkins savos 39 gados zaudējis labi apmaksātu darbu – viņš vairs nav Krievijas TV kanāla “Rossija 1” vērienīgā projekta “Dejas ar zvaigznēm” vadītājs.

Šis krāšņais šovs ir viens no visskatītākajiem visā Krievijā, un visus sešus gadus to veiksmīgi vadīja Maksims Galkins. Taču tagad, kad sākusies projekta “Dejas ar zvaigznēm” jaunā sezona, pēkšņi Galkins no darba ir atlaists un viņa vietā šovu tagad vada cits mazāk populārs komiķis – šova “Comedy Clab” zvaigzne Gariks Martirosjans.

Runā, ka Galkina atlaišanas iemesls esot “radošās nesaskaņas” ar TV kanālu “Rossija 1”, kas izcēlušās pēc tam, kad Galkins pavisam nesen veiksmīgi startēja un uzvarēja citas Krievijas televīzijas – “Pirmā kanāla” - šovā “Mats matā” (“Toč v toč”). Savukārt “Rossija 1” preses centrs paziņoja, ka Galkina atlaišanas iemesls ir pavisam vienkāršs – skatītāji pieprasījuši dažādību šovā un jaunas sejas. Tāpēc, lai pēc sešiem gadiem šovs vēl būtu konkurētspējīgs un interesants, izmaiņas ir nepieciešamas.  

Maksims Galkins vada “Dejas ar zvaigznēm”

 

Kasjauns.lv/Foto: No Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 7
Pasažieri no Pērtas piedzīvo šausmas lidojumā. Pilots viņiem ieteica lūgties 13
"Mūsu zeme, Latvija!" Dāvis Bertāns gaumīgi paziņo, ka spēlēs izlasē 5
Skatīt visus komentārus