Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Cerams, ka Džeremijam vairs neavajdzēs nēsāt orandžo formu.

Pasaulē smukākais noziedznieks izcietis sodu un izlaists brīvībā. FOTO 17

Trakā pasaule
2016. gada 12. martā 17:03 2016. gada 12. martā 17:03
Džeremijs Mīkss no Kalifornijas kļuva pazīstams pēc tam, kad 2014.gadā ASV policija savā "Facebook" lapā publiskoja viņa fotogrāfiju.

Šī fotogrāfija Mīksu padarīja par slavenību.

Džeremijs Mīkss kļuva par interneta sensāciju tikai pateicoties savam seksapīlajam vizuālajam izskatam. Mīkss, kurš jau iepriekš ticis sodīts tikai aizturēts par nelikumīgu ieroču glabāšanu, un ASV Stoktonas pilsētas policijas departaments vīrieša foto ievietoja savā "Facebook" lapā, lūdzot atsaukties iespējamos cietušos.

Notiesātais 32 gadus vecais Džeremijs pirms diviem gadiem kļuva par daudzu sieviešu sapni. Īsā laikā Mīksa foto izraisīja rezonansi sieviešu vidū, kuras grasījās samaksāt vienalga kādu summu, lai tikai šis smukulītis tiktu izpestīts no cietuma un būtu kopā ar tieši viņu.  

Džeremijs jau 6 gadus ir laulāts vīrs. Apsūdzētais pats arī izstāstījis, ka viņa pagātne ir diezgan tumša un viņš ar to nelepojoties. Viņš arīdzan paziņoja, ka negaidītā popularitāte viņam bijis pārsteigums. Neņemot vērā apcietinājumu, Džeremijs pērn parakstīja līgumu ar reklāmas aģentūru un pēc iznākšanas brīvība uzsāks modeļa karjeru.

"Es vēlos pateikties savai ģimenei un visiem citiem par jūsu mīlestību, atbalstu un lūgšanām. Esmu pārsteigts un pateicīgs par to, kas mani sagaida turpmākajā dzīvē. Es tam esmu gatavs! Ģimene un draugi man sniedz lielu atbalstu. No saviem atbalstītājiem katru mēnesi saņemu simtiem vēstuļu" - savā Instagram kontā raksta Mīkss.

Stoktonas policija gan vēsta, ka viņš varot šķist kā tīrais jēriņš, taču patiesībā esot rūdīts noziedznieks, lai gan ne visai ietekmīgs - noziedzīgajā grupējumā viņš piederējis pie "peškām", nevis līderiem.

Pasaulē smukākais noziedznieks ar savu sievu.

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press, Instagram

Citi šobrīd lasa

Šķēle un Šlesers nevar ieviest kārtību sev piederošajā Liepājas autobusu parkā 10
Britu zinātnieki atklājuši, kāds alkohols jālieto, lai tu sajustos pievilcīgs 4
Krievu bobslejists Zubkovs, kuru pašu vaino dopinga lietošanā, skeletonistu diskvalifikāciju nosauc par klaunādi 1
Skatīt visus komentārus