Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Baņķieris Oļegs Fiļs ar draudzeni Santu Kristiānu Zāmueli Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijā.

Baņķiera Fiļa mīļotā Zāmuele operā dižojās ar teju 10 000 eiro dārgu kleitu. FOTO 389

Slavenības
2016. gada 13. martā 13:46 2016. gada 13. martā 13:46
Krāšņi, eleganti un pamanāmi! Tieši tā var teikt par Latvijā bagātākā vīrieša – “ABLV Bank” padomes priekšsēdētāja Oļega Fiļa (42) draudzenes Santas Kristiānas Zāmueles (39) parādīšanos Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijā.

Tovakar Latvijas Nacionālajā operā un baletā Santa bija tā, kas starp viesiem izcēlās visvairāk. Viņas ierašanos nevarēja nepamanīt – tērpusies čaukstošā, līdz zemei garā zīda kleitā, Zāmuele bija uzmanības centrā. Viņa bija izvēlējusies zīmola “Oscar de la Renta” 2016. gada pavasara un vasara kolekcijas spožāko vakarkleitu, kas kuras cena tagad pieaugusi līdz 9426 eiro, lai gan pirms dažām nedēļām vēl maksāja ap 7600 eiro. Klāt tai dāma bija pieskaņojusi ap 1500 eiro vērtu “Yves Saint Laurent” somiņu.

To, kā Oļegs Fiļs un Santa Kristiāna Zāmuele kopā izskatījās Lielās mūzikas balvas 2015 pasniegšanas ceremonijā, šīs nedēļas žurnālā “Kas Jauns” vērtēja arī stila eksperti. Lūk, viņu verdikts: “Izsmalcināti un eleganti. Oļegs Fiļs drošā, pārdomātā klasikā, Santa Kristiāna Zāmuele – kā dīva pompozi efektīgā tērpā ar mākslinieciski radošiem elementiem. Mulsinošs tikai ir pāra kopskats, kurā dāma ar liegās krāsas tērpu vēstī par vasaras iestāšanos un sapņainu liriskumu, bet kungs kontrastā, šķiet, pragmatiski racionāls.”

 

 

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 6
Esi nobildējis kādu no Latvijas 50 skaistākajām vietām? Piesakies konkursam! 3
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 14
Skatīt visus komentārus